Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 357. a 358. epizóda

17. 06 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno Foto: TV Markíza

André na nemocničnom lôžku konečne povie Michalovo meno. Rita sa zrúti.

357. epizóda
Nina a Inge si vypočuli odkaz o tom, že Michal je vinník a pochopia, že musia konať. Michal zatiaľ netrpezlivo v bunkri čaká na Andrého a robí si plány do budúcnosti. Nečakane sa tam objavia Nina s Inge a Drago ich zajme.

André na nemocničnom lôžku konečne povie Michalovo meno. Rita ani Ivan tomu nemôžu uveriť, ale André ich presvedčí. Rita sa zrúti a prizná Martinovi, že človek, ktorý jej včera ublížil, je Michal. Martin jej ponúka pomoc, ale Rita trvá na tom, aby šiel zachraňovať Adamka. Rita sa od Andrého postupne dozvedá ďalšie nechutnosti z Michalovho života. Pravda ju úplne zdrví, vytiahne z trezoru Andrého zbraň a uvažuje nad samovraždou.

Keď Michal vyjde z bunkra, nemilo sa prekvapí. Čaká na neho nastúpená armáda. Michal sa komandu vyhráža, že ak sa k nemu priblížia, vyhodí bunker aj s rukojemníkmi do vzduchu...


358. epizóda
Nad Michalom Oláhom má byť vynesený rozsudok. Ak bol v čase páchania svojich ohavných činov príčetný, čaká ho väzenie, ak nie, pobyt na psychiatrii. Obe rodiny - Roznerovci aj Dolinskí - dúfajú, že skončí v base.

Martin má pre Ninu prekvapenie. Chce jej ukázať dom, do ktorého by sa mohli po svadbe presťahovať. Nina je domom nadšená, zdá sa však, že to bude mať jeden háčik. Babka Anna im medzitým dohodla stretnutie so svadobnou agentkou, ktorá im ponúkne jediný voľný termín svadby - najbližšiu sobotu. Je vôbec možné stihnúť všetko za tak krátky čas?

Laura dovedie do vinárstva dievčatko, ktoré sa stratilo. Stelina rodina sa nedávno presťahovala do Vínneho a mama ju zabudla vyzdvihnúť zo školy. Po Stelu si do vinárstva príde jej otec. Vysvitne, že je ním boháč Karol Kramer. Eva v ňom spoznáva svoju dávnu lásku a ani Kramera nenechá ich stretnutie chladným. Peter vníma, že medzi Evou a Karolom je niečo nedoriešené z minulosti a začína naňho žiarliť.

Sledujte v pondelok, 20. júna, o 5.25 a v utorok, 21. júna, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na