Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 359. a 360. epizóda

21. 06 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 359. a 360. epizóda
Búrlivé víno: 359. a 360. epizóda Foto: TV Markíza

Karol povie Lýdii, že osudovou ženou jeho života aj tak vždy bola Eva

359. epizóda
Kramer k Lýdii už nič necíti, ale rozviesť sa nechce, lebo by prišiel o dedičstvo po Lýdiinom otcovi. Karol sa Lýdii vyhráža, že ak požiada o rozvod, urobí všetko preto, aby súd prisúdil Stelu jemu. Stelu mrzí, že kvôli jej malému klamstvu majú mama s otcom konflikt. Karol povie Lýdii, že osudovou ženou jeho života aj tak vždy bola Eva.

Inge si príde pre Adamka a dozvedá sa od Ivana o starostovských problémoch s Detským centrom. Ivana odmietlo už niekoľko sponzorov a hrozí, že centrum budú musieť zavrieť. Inge ponúkne Ivanovi pomoc so zháňaním sponzorov a namieri si to rovno ku Kramerovi.

Rodinná rada sa zhodne na tom, že svadba v predstihu je dobrý nápad a tak Nina s Martinom nemajú na výber a začínajú plánovať. Svadobné prípravy ešte ani naplno nezačali a Nina začína byť pod veľkým stresom. Babka Anna dostane nápad, ako Ninu zachrániť od svadobného zhonu. Na svoj plán prehovorí aj Martina. Dorka v snahe pripraviť Ninu čo najlepšie na manželstvo vykreslí svoj život s Igorom ako peklo. Nina je zo všetkého zmätená, navyše zisťuje, že taxík ju namiesto návštevy kvetinárstva unáša preč z Vínneho...


360. epizóda
Karol sa zoznamuje s Inge, považuje ju za riaditeľku centra, pre ktoré prišla zháňať peniaze. Inge sa napokon Kramerovi prizná, že mu o centre klamala. Nie je riaditeľkou, touto úlohou ju poveril jej exmanžel - Ivan Dolinský. Inge si všimne, že Karola Kramera zaujal fakt, že by mal pomáhať práve Dolinským. Inge má pre Ivana dobré správy, Ivan však Karolove peniaze rezolútne odmietne. Keď sa Ivan zdráha s potenciálnym sponzorom stretnúť, Inge pochopí, že medzi Ivanom a Karolom Kramerom sa v minulosti udiala krivda.

Igora zarazilo, že Dorka ich manželstvo považuje za peklo a rozhodne sa manželskú krízu riešiť po svojom. Igor a Dorota k sebe opäť nájdu cestu, no vážny problém má Žigo, na ktorého sa urazila Viola. Dôvod je ten, že Žigo si ju odmieta vziať.

Kým Martin a Nina prežívajú v Paríži romantiku, rodina si rozdelila úlohy a pripravuje všetko potrebné na ich svadbu. Na Eviných pleciach je toho akosi priveľa a každým dňom sa vyskytujú nové komplikácie. Peter bez Evinho súhlasu zavolá mame, aby sa vrátila z Moravy. Evu Vierin príchod zaskočí. Nebude to však jediný problém, ktorý musia Roznerovci a Dolinskí vyriešiť. Svadba je na spadnutie, no francúzske aerolinky vyhlásili štrajk a Martin s Ninou uviazli v Paríži...

Sledujte v stredu, 22. júna, o 5.20 a vo štvrtok, 23. júna, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na