Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 361. a 362. epizóda

23. 06 2022 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 361. a 362. epizóda
Búrlivé víno: 361. a 362. epizóda Foto: TV Markíza

Martin a Nina uviazli v Paríži. Keď sa Lýdia dozvie, kto je Eva, nezvládne to a opije sa.

361. epizóda
Martin a Nina uviazli v Paríži a situácia sa zdá byť neriešiteľná, no Karol ponúkne pomocnú ruku. Ivan sa trochu zdráha prijať pomoc práve od neho, ale Eva ho presvedčí, že Karol už minulosť nerieši. Karol pošle do Paríža svoju súkromnú helikoptéru a svadba Niny a Martina je zachránená. Ako prejav vďaky na ňu pozvú aj svojho záchrancu- Karola Kramera . Eva pozýva aj jeho ženu Lýdiu, ktorá netuší, že sa práve zoznámila s osudovou ženou svojho manžela.

K Roznerovcom postupne prichádzajú hostia a svadobný stres vrcholí. Nechýba ani dojímavá odobierka, úlohy starejšieho sa bravúrne zhostil Žigo. Ten má však doma malér, lebo Viola sa na neho na smrť urazila práve kvôli jeho postoju k svadbe. Žigo však už má plán, ako svoj vzťah zachrániť.

Všetko smeruje k tomu, aby si Nina s Martinom mohli konečne povedať svoje vytúžené áno. Karol dorazí na svadbu aj s Lýdiou, hoci ona účasť na hostine odmietla. Karol sa chce blysnúť ako dokonale šťastný pár. Lenže keď sa Lýdia dozvie, kto je Eva, nezvládne to a počas hostiny sa opije. Rameno na vyplakanie jej ponúkne gentleman Slávo a Lýdia v ňom nachádza útechu. Karol na svadbe Ivana nepríjemne zaskočí svojou požiadavkou. Mladému páru Roznerovcov však žiadna z okolností nezabráni tešiť sa z ich lásky. Až na krutú ranu osudu, ktorú nikto zo svadobčanov nečakal...


362. epizóda
Opitá Lýdia zúfalo zvádza Sláva, no vyruší ich Vavro, ktorý Sláva decentne vyhodí. Lýdia mu urobí scénu. Slávo je z výstupu Lýdie znechutený a smutný...

Petrovo auto havarovalo. Peter pozbiera posledné sily a zachraňuje Jurka. Danka zostane zakliesnená v aute a pokúša sa prebrať Vila. Nalieha na Petra, aby vyslobodil Jurka. Peter ju poslúchne a v tom momente auto vybuchne.

Martin Nine kúpil jej vysnený dom. V jeho spálni strávia prvú spoločnú noc ako manželia Roznerovci. Uprostred noci však Martina vyruší Ritin naliehavý telefonát. Je zúfalá a potrebuje jeho pomoc. Až v nemocnici Martin zisťuje, koho prišiel zachraňovať. V zranenom chlapcovi spoznáva Jurka a dochádza mu, že v aute musel sedieť aj Peter. No Rita netuší, kto autonehodu prežil. O Jurkovom živote sa má rozhodnúť v najbližších minútach.

Sledujte v piatok, 24. júna, o 5.25 a v pondelok, 27. júna, o 5.15, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na