Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 363. a 364. epizóda

27. 06 2022 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 363. a 364. epizóda
Búrlivé víno: 363. a 364. epizóda Foto: TV Markíza

Jurkov stav je vážny. Karol vyzvedá, na čo všetko si Peter z tej noci pamätá.

363. epizóda
Peter vypovedá pred policajným vyšetrovateľom a chce prijať svoju vinu. Vyšetrovateľ Lieskovský zisťuje, že Peter si nič nepamätá, ani svedkov, ktorí volali záchranku.

Eva sa od Martina dozvie, že Jurkov stav je vážnejší ako povedal Petrovi - Jurko nemusí operáciu prežiť. Primár Timko ubezpečí Martina, že Peter je v poriadku a môže v najbližšej dobe opustiť nemocnicu. Rodina sa dohodne, že Peter sa o stave chlapčeka zatiaľ nič nedozvie.

Lýdia zisťuje, že sa v noci kúsok od kaštieľa stala nehoda a v havarovanom aute sedel aj Peter Rozner, ktorý nehodu prežil. Karol v panike uteká za Petrom do nemocnice. Pred Evou sa tvári, že jej chce byť oporou, no v skutočnosti prišiel vyzvedať, na čo všetko si z tej noci Peter spomína. Eva mu v zúfalstve oznámi, že Petrovi hrozí väzenie.

Nina a Martin pátrajú po jedinej Jurkovej príbuznej - Vilovej mame. Martin si ešte zo školy pamätá, že pani Vagačová trpela Alzheimerom a zrejme sa za tie roky jej stav zhoršil. Je možné, že ani nebude vnímať, čo sa stalo. Jurkov stav sa zhorší, Martin s Ritou ho musia znovu operovať, tak sa Nina za pani Vagačovou vyberie sama. Ako príjme správu o smrti svojho syna?


364. epizóda
Nina prezradí Martinovi, čo sa dozvedela od Vilovej mamy. Pani Vagačová trvala na tom, že Danka nie je skutočná Jurkova mama. Martinovi pripadá myšlienka, že by si Vagačovci Jurka adoptovali, absurdná. Napriek tomu Nine sľúbi, že to preverí.

Martin vyhľadá jedného zo svojich bývalých spolužiakov. Od Šaňa sa dozvie, že Vilo Danku naozaj podviedol – s ich spolužiačkou Naďou, ktorá v treťom ročníku prerušila štúdium a bez stopy zmizla. Čo ak vtedy čakala Vilove dieťa?

Karol sa teší, že sa vďaka Petrovmu možnému uväzneniu dostane bližšie k Eve. Vyšetrovateľ Lieskovský má pre Petra dobré správy – nehodu nezavinil a zachránil Jurkovi život. Lieskovský musí ešte raz vypočuť svedkov, aby mu popísali auto vodiča, ktorý ušiel z miesta činu. Peter sa poteší, že je nevinný a nalieha na políciu, aby toho chlapa chytili. Polícia začne preverovať dezén pneumatík všetkých podozrivých áut vo Vínnom a za týmto účelom navštívi aj Kramera. Na povrch vyplávajú nové skutočnosti z osudnej noci.

Sledujte v utorok, 28. júna, o 5.25 a v stredu, 29. júna, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na