Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 387. a 388. epizóda

29. 07 2022 06:05 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 387. a 388. epizóda
Búrlivé víno: 387. a 388. epizóda Foto: TV Markíza

Po spoločne strávenej noci príde Erik za Ritou do práce, ale Rita ho ostro odmietne. Vo vinárstve sa stala tragédia.

387. epizóda
Zúfalá Lýdia sa Slávovi vyžaluje zo svojich problémov. Slávovi sa podarí prelomiť Stelino mlčanie a Stela sa mu zdôverí s pocitmi zo svojej mamy. Slávo pred Stelou Lýdiu bráni. Stela sa rozhodne mame odpustiť a dať jej poslednú šancu. Lýdia je Slávovi vďačná za to, ako jej pomohol so Stelou.

Po spoločne strávenej noci príde Erik za Ritou do práce, ale Rita ho ostro odmietne. Právnik tlačí na Ritu, že finančnú situáciu nemocnice treba hneď riešiť. Rita príde o pomoc požiadať Kramera. Navrhne mu menšinové spoluvlastníctvo nemocnice. Kramer jej sľúbi, že si jej návrh premyslí.

Anna sa odmieta angažovať v predčasnej príprave Zoliho pohrebu. Takmer odpadne, keď mu domov prinesú rakvu. Zoli sa hneď podujme rakvu otestovať. Annu prinúti, aby ho v rakve aspoň odfotila. V takejto situácii ich zastihne Ivan.

Erik zavádza vo vinárstve nový fľaškovací stroj a Sláva oklame, že na ňom prebehla revízna kontrola. Kramer si zaumienil zničiť Erika. Aj keď ho Vavro od jeho plánu odhovára, nakoniec špinavú prácu musí urobiť on - poškodí vo vinárstve nový fľaškovací stroj. Erik poruší svoje predsavzatie a opije sa v bare. Na druhý deň ráno sa dozvedá, že vo vinárstve sa stala tragédia.


388. epizóda
Peter obviní Erika, že je zodpovedný za úraz brigádničky. Keď sa Peter dozvie, že Erik spustil linku načierno, na mieste ho vyrazí. Eva s Petrom pochopia, že musia zostať vo Vínnom a riadiť firmu. Erik je zúfalý, všetkých vo Vínnom iba naštval, jediný s kým sa môže normálne rozlúčiť, je Kramer. Kramera napadne, že by mohol Erika použiť vo svojich plánoch.

Kramerovci sa snažia pred Mrázom vytvoriť obraz dokonalej rodinky. Karol to celé považuje za divadlo a ilúziu, ale Lýdia je presvedčená, že na začiatku ich vzťahu to bola veľká láska. Karol sa odhodlá, aby povedal Lýdii pravdu. Jej otec mu zaplatil, aby sa s ňou oženil. Nikdy to nebola láska. Lýdia pochopí, že Karolovi je totálne ukradnutá a opäť sa napije. Nanešťastie ju pri tom uvidí Stela, ktorá ju za to znenávidí. Lýdia sa príde do vinárstva rozlúčiť so Slávom a zanechá mu list pre Stelu. Slávo a Inge z listu zistia, že Lýdia chce spáchať samovraždu.

Kramer je ochotný odkúpiť nemocnicu, ale za iných podmienok než mu ponúka Rita. Bude väčšinový vlastník nemocnice. Rita nemá na výber, musí s tým súhlasiť. Kramer jej oznámi, že čoskoro do vedenia nemocnice dosadí nového riaditeľa. Rita je sklamaná, že vedením nemocnice nepoveril ju a to ešte netuší, aký šok ju čaká v podobe nového riaditeľa.


Sledujte v pondelok, 1. augusta, o 5.15 a v utorok, 2. augusta, o 5.10, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na