Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 391. a 392. epizóda

04. 08 2022 06:10 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 391. a 392. epizóda
Búrlivé víno: 391. a 392. epizóda Foto: TV Markíza

Michala prepustili na slobodu. Slávo Lýdiu odmietne. Ona s ním chce stráviť noc.

391. epizóda
Slávo Lýdiu odmietne. Lýdii sa to trochu dotkne, myslí si, že sa mu nepáči. Slávo jej vysvetlí, že je to práve naopak, priveľmi jej na nej záleží. Lýdia ho poprosí, aby s ňou napriek všetkému strávil noc.

Naďa upláca Jurka hračkou, po ktorej tak dlho túžil - bagrom. Jurko je prekvapený, ako mohla vedieť, že presne taký si prial. Naďa mu nahovorí, že mu to pošepkali jeho praví rodičia, ktorí sú v nebíčku. Ona jediná má s nimi spojenie. Jurko jej uverí a nechá sa ňou vylákať z detského centra.

Vavro sa Kramerovi vyhráža, že ak ho prepustí, udá ho. Kramer mu dá pocítiť svoju prevahu - ak sa ho pokúsi udať, stiahne ho zo sebou a doplatí na to o veľa horšie. Karol ani Vavro netušia, že ich rozhovor vypočula Inge. Keď Vavro odíde, Kramer Vavrovo miesto ponúkne práve jej. Vezme na seba Ingrid túto úlohu?

Ritu Erik ponížil pred lekármi, Martin sa jej zastáva. Rita je však úplne na dne. Už jej nezostalo nič, ani nemocnica - jediná vec, ktorá jej dodávala chuť do života. Luteránová jej príde na pomoc a snaží sa ju presvedčiť, aby s Erikom prestala bojovať. Rita Erika pred Luteránovou vykreslí v čo najhoršom svetle a prirovnáva ho k Michalovi. Adela sa však rozhodne dať Erikovi šancu a príde mu prehovoriť do duše. Rita ani netuší, že Erik nie je jej najväčším problémom - na slobodu práve prepustili Michala.


392. epizóda
Michal si na slobode užíva s Karin. Prezradí jej, že čoskoro prebehne dedičské konanie po Tiborovi. Nazdáva sa, že on je jediným dedičom. Sľubuje Karin, že sa jej štedro odmení. Karin sa už nemôže peňazí dočkať, ale Michal sa zo súdu vracia úplne zdrvený a naštvaný. Jediné, na čo dokáže myslieť, je pomsta. Komu zanechal Tibor svoje rozprávkové dedičstvo?

Kramer sa vyhráža Inge, že ak sa s Váczim nevyspí, tak ju vyhodí. Inge nemá na výber, ale toto kruté poníženie nedokáže Kramerovi odpustiť. Lýdia sa vracia od Sláva plná života a znovuzískanej sebaúcty. Inge nedokáže počúvať Lýdiine reči o tom, aké dôležité je vážiť si samú seba a psychicky sa zrúti. Nenechá sa však Kramerom zlomiť. Vyhľadá Vavra a nahovára ho, aby jej pomohol pomstiť sa Kramerovi za to, ako ich oboch ponížil.

Rita je prekvapená, že Luteránová sa zastáva Erika. Luteránová jej vysvetlí, prečo by sa mala Erika držať. Obaja totiž bojujú za rovnaký cieľ - záchranu nemocnice. Rita je ochotná sa s Erikom uzmieriť. Erik sa jej ospravedlní a vyzerá to, že začnú odznova a bez hádok. Toto odhodlanie im však nevydrží dlho.

Nadi sa podarí presvedčiť Jurka, aby s ňou odišiel z detského centra. Nasľubuje mu dobrodružstvo, no v skutočnosti ho chce zobrať k lekárke, aby mu mohla urobiť testy DNA. Nina s Martinom s hrôzou zisťujú, že Jurko v detskom centre nie je a odišiel s novou učiteľkou Naďou. Manželov Roznerovcov premkne zlá predtucha...


Sledujte v piatok, 5. augusta o 5.15 a v pondelok, 8. augusta, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na