Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 393. a 394. epizóda

08. 08 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 393. a 394. epizóda
Búrlivé víno: 393. a 394. epizóda Foto: TV Markíza

Michal príde s vypísanými papiermi na rozvod. Erik ho vyhodí z nemocnice. Naďa vezme Jurka na testy DNA.

393. epizóda
Michal hrá pred Ritou veľké divadlo a kajá sa za všetko, čo jej spôsobil. Rita príde do nemocnice na smrť vystrašená a rozrušená. Erikovi a Adele prizná, že Michala prepustili. Ešte v ten deň sa Michal ukáže v nemocnici aj s vypísanými papiermi na rozvod. Sľubuje, že urobí všetko, čo bude Rita chcieť, len aby mu odpustila. Erik Michalovi na jeho herecké etudy neskočí a nemilosrdne ho z nemocnice vyhodí.

Naďa vzala Jurka na testy DNA, aby dokázala, že je Jurkova matka. Medzi štyrmi očami Martinovi prezradí, že sa ho nemieni vzdať. Martin je zásadne proti tomu, aby Jurko skončil u Nadi. Vysvitne, že Naďu pozná lepšie ako by sa zdalo, kedysi mali spoločnú minulosť, ktorá nedopadla dobre... Aj preto je rozhodnutý urobiť všetko preto, aby Jurko neskončil u nej.

Vavro napriek Ingridinmu naliehaniu nechce ísť proti svojmu bývalému pánovi. Inge je šokovaná zistením, že Vavro má napriek všetkému Kramera stále rád. Ingrid na smrť urazí Vavrovu hrdosť a svoje nešťastie zapije alkoholom. Opitá si príde po Adamka, Ivan jej ho odmietne dať. Inge sa mu vyžaluje zo svojho nešťastia. Netuší, že Vavra jej slová zasiahli natoľko, že sa rozhodne Eve Roznerovej povedať pravdu o nehode jej manžela...


394. epizóda
Vavro povie Eve, že Petrovu nehodu spôsobil Kramer, ale Eva tomu odmieta uveriť. Ihneď beží za Karolom a nalieha, aby jej do očí povedal, že to nie je pravda. Kramer sa po týchto obvineniach nezmôže na slovo, ale situáciu prekvapivo zachráni Inge. Kramer chce vedieť, čo Inge žiada za to, že mu zachránila kožu. Ingrid trvá na tom, že jej najprv musí povedať celú pravdu o tej osudnej autonehode. Kramer sa po dlhých mesiacoch mlčania konečne má komu vyspovedať...

K Nadi a Radovi príde nečakaná návšteva – Karin. Vysvitne, že s Naďou sú kamarátky ešte od čias, kedy spolu pracovali v pražskej eskortnej agentúre. Karin zaujme biznis, ktorý chystá Rado s Naďou. Keď Rado odíde, nahovorí Naďu, aby sa Rada zbavila a do biznisu s pozemkami išli spolu.

Michal dorazí na súdne pojednávanie dobitý a celý od krvi. Rite ho príde ľúto a chce pojednávanie odložiť, ale zasiahne Erik. Manželstvo Oláhovcov napokon úspešne rozvedú. Michalovo divadielko však na Ritu spravilo dojem a dokonca mu ponúkne svoje peniaze. Erika Ritino samaritánstvo poriadne vytočí.

Michal sa vráti zo súdu spokojný. Pochopil, že Rite na ňom stále záleží a hodlá to využiť vo svoj prospech. Predstaví Karin svoj diabolský plán. Karin len tak niečo nevyvedie z miery, ale z Michalovho plánu je úplne zhrozená a snaží sa mu v tom zabrániť. Čo Michal chystá?


Sledujte v utorok, 9. augusta, o 5.20 a v stredu, 10. augusta, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na