Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 395. a 396. epizóda

10. 08 2022 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 395. a 396. epizóda
Búrlivé víno: 395. a 396. epizóda Foto: TV Markíza

Skôr ako Kramerovci stihnú zdvihnúť kotvy, zaklope na ich dvere polícia. Karin špehuje Ritu a podáva Michalovi hlásenia.

395. epizóda
Peter vidí, že Eva sa trápi, ale ona sa mu odmieta zdôveriť. Nezhody sa vystupňujú, keď k Roznerovcom zavíta Inge a chce hovoriť s Evou medzi štyrmi očami. Prizná jej, že pred Kramerom klamala a teraz jej chce povedať pravdu. Eva jej musí sľúbiť, že Petrovi zatiaľ nepovie ani slovo o tom, čo sa dozvedela.

Vavro sa príde vyvŕšiť na Kramerovi, vytešuje sa, že jeho pán onedlho skončí v base. Kramer panikári, pokúsi sa to uhrať na Vavrove city, sľubuje mu všetko, ak opäť prejde na jeho stranu. Zdá sa, že Vavro je pevne rozhodnutý sa pomstiť. Ihneď po Vavrovej návšteve Kramer nechá pristaviť vrtuľník a začne baliť veci. Stele povie, že idú k moru. Stela sa teší až do chvíle, keď zistí, že idú bez mamy. Stela začne protestovať a napriek Karolovmu zákazu mame zavolá. Zhrozená Lýdia odmieta Stelu kamkoľvek s otcom pustiť, pokiaľ jej Karol nevysvetlí, čo sa stalo. Skôr ako Kramerovci stihnú zdvihnúť kotvy, zaklope na ich dvere polícia na čele s vyšetrovateľom Lieskovským...

Rado zohnal koks, Nadi sa však podarí zdrhnúť skôr ako do bytu vtrhne polícia. Rada zatknú za prechovávanie drog a Naďa sa ho nadobro zbaví. Chce to osláviť s Karin, ale tá ju vyhodí, lebo má dôležitú akciu s Michalom. Karin špehuje Ritu a podáva Michalovi hlásenia. Michal sa medzitým dostal k Rite do bytu a chystá sa uskutočniť svoj šialený plán. Karin sa ho naposledy pokúša od nebezpečného činu odhovoriť, ale Michal sa nevzdá. Vytiahne lano a chystá pre Ritu veľmi nepríjemné prekvapenie.


396. epizóda
Rite sa podarí obeseného Michala zvesiť, pokúša sa ho zachrániť. Keď sa jej to podarí, Michal jej vyčíta, že ho nenechala zomrieť. Rita sa nechá Michalom zlomiť a prizná, že jej na ňom stále záleží. Rita chce volať na psychiatriu, ale Michal jej v tom zabráni a uprosí ju, aby to nerobila.

Vavro je v totálnom šoku z Inginho falošného obvinenia, pokúša sa brániť. Policajta presviedča o svojej nevine. Nástojí na tom, že Kramer s Inge sa proti nemu spolčili. Avšak predvolaný automechanik dosvedčí, že to bol práve Vavro, kto v deň po nehode prišiel vymeniť pneumatiky na aute, lebo mal problém. Vavro skončí v rukách polície a Kramer neurobí nič, aby tomu zabránil – príjme Ingino klamstvo. Pred svojou ženou a dcérou hodí všetko zlé na Vavra.

Jurko trucuje kvôli Nadi a Martin má z toho nervy. Nina si myslí, že by mali Jurkovi povedať, že je Naďa jeho mama, no Martin je zásadne proti. Podľa neho žena ako Naďa sa nemá k Jurkovi čo i len priblížiť. Nina má podozrenie, že Martin jej o Nadi čosi tají, ale Martin to poprie. Keď Nina nepochodí u Martina, tajne vyhľadá Naďu, aby sa od nej dozvedela pravdu.

Kramer chce vedieť, prečo sa ho Inge rozhodla zachrániť, keď mala v úmysle podať výpoveď. Inge prizná, že vo väzení by jej bol nanič, ale takto na tom môže slušne zarobiť. Inge mu ponúka svoje mlčanie, ale na oplátku za to niečo chce... Slávo príde po Adamka, aby sa mohol vidieť s Lýdiou a pozýva ju na kávu. Lýdia ho však odmietne s tým, že sa musí sústrediť na svoju rodinu. V tej chvíli ešte netuší, že jej manžel má telefonát, ktorý ich životy obráti naruby a týka sa ich milovanej dcéry.


Sledujte vo štvrtok, 11. augusta, o 5.20 a v piatok, 12. augusta, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na