Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 397. a 398. epizóda

12. 08 2022 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 397. a 398. epizóda
Búrlivé víno: 397. a 398. epizóda Foto: TV Markíza

Karol povie Lýdii, že Stela zmizla. Tá sa psychicky zrúti. Nina s Martinom majú problémy kvôli Nadi.

397. epizóda
Karol povie Lýdii, že Stela zmizla. Tá sa psychicky zrúti, považuje to za únos. Kramer odchádza na políciu a vyberie sa Stelu sám hľadať. Keď sa Eva so Slávom dozvedia, že Stela zmizla, Slávo ziniciuje pátraciu akciu, do ktorej zapojí všetkých chlapov z vinárstva. Spoločne začnú prehľadávať okolie. Karol sa zdôverí Eve, že má obrovský strach, že stratí aj tretiu milovanú ženu vo svojom živote.

Rita potvrdí Adele aj Erikovi, že Michala v nemocnici zamestnala ona. Erik jej vynadá, že nie je normálna, ak sa znova nechala zmanipulovať psychopatom. Rita im prezradí, že Michal sa noc predtým pokúsil o samovraždu. Erik to považuje za divadlo a aj Adela je opatrná, no Rita prizná, že Michalovi verí, pretože mu chce veriť. S vedomím, že nemilovala zločinca, by sa jej uľavilo.

Dorka po Igorovom fiasku s výmenou detí začne hľadať cez internet posily do Burčáku a pripravuje inzerát. Igorovi sa to nepozdáva, tak ho Dorota vyzve, nech nového človeka zoženie sám. Keď sa o tom dozvie Agneša, príde Žigovi do ordinácie odporučiť svojho synovca Adriána. Aďo je ochotný urobiť čokoľvek, aby miesto získal a celkom sa mu podarí nakloniť si Igora so Žigom. Má to však jeden háčik – kým ho neschváli Dorota, do tímu sa nedostane. Igor ho žiada, aby jeho ženu očaril najlepšie ako vie.

Martin sa dozvie, že stretnutie s Naďou iniciovala Nina a obviní ju zo zrady. Odmieta s Naďou na tému Jurko diskutovať. Nina a Martin sa kvôli Nadi pohádajú. Nahnevaná Nina odíde aj s Jurkom k Roznerovcom. Pred rodinou musí priznať, že majú s Martinom problémy kvôli Nadi Ráczovej. Ukáže sa, že Peter si na Naďu spomína, kedysi sa s ňou Martin stretával pomerne často a neskôr mal kvôli tej žene nočné mory, o ktorých príčine však Peter nič viac netuší. Nina je odhodlaná od Martina zistiť pravdu, ale doma nachádza len prázdne miestnosti a znepokojivý odkaz od Martina...


398. epizóda
Kramer sa dozvie, že Stela žije, ale je vo vážnom stave. Spolu s Evou sa ponáhľa za dcérou do nemocnice. Keď Lýdia v nemocnici zbadá Evu, oborí sa na ňu, že za všetko nešťastie v ich rodine môže ona. Práve Eva podľa nej rozpútala celé peklo s vyšetrovaním, ktoré Stelu vystresovalo. Hoci Karol Evu bráni, Lýdia ju z nemocnice vyhodí. Stela sa napokon preberie a dosvedčí, že ju nikto neuniesol, ale pri svojom úteku zo školy zablúdila. Doma Karol vyčíta Lýdii, že je zlá matka, lebo Stelu nútila ísť v ten deň do školy namiesto toho, aby s ňou zostala doma. Lýdia Karolove výčitky nezvládne a opäť siahne po fľaške...

Znepokojená Nina ihneď po prečítaní odkazu volá Martinovi. Lenže Martin Nine do telefónu odmietne prezradiť čokoľvek o zámere svojej cesty. Jeho kroky však vedú do kláštora, kde sa stretáva s novickou Kristínou. Čo má Martin spoločné s touto ženou?

Adriánovi sa podarí okúzliť Dorotu v úlohe čašníka. Igor začína tušiť nebezpečenstvo, ktoré mu pri Aďovi hrozí, lebo Dorka neprestáva spievať na neho chvály. Napokon mu sama ponúkne miesto v Burčáku. Aďo je teda oficiálne prijatý do partie. To ešte Igor netuší, že Viola sa ho chystá k nim aj nasťahovať.

O Stelinej hospitalizácii sa dozvie aj Michal a v jeho hlave sa rodí plán. Rita sa postaví proti želaniu Kramerovcov. Odmieta, aby Stelu odviedli z nemocnice domov. V noci sa do nemocnice vkradne Michal a pokúša sa manipulovať so Stelinou infúziou. Ráno má Karol telefonát z nemocnice, že Stele sa výrazne pohoršilo. Karol okamžite vyráža do nemocnice, Lýdiu odmieta vziať so sebou kvôli tomu, že opäť pila. Karol sa od Rity dozvedá, že stav jeho dcéry je veľmi vážny.


Sledujte v pondelok, 15. augusta, o 5.20 a v utorok, 16. augusta, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na