Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 423. a 424. epizóda

19. 09 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 423. a 424. epizóda
Búrlivé víno: 423. a 424. epizóda Foto: TV Markíza

Kramer sa Eve prizná so všetkými svojimi zvrátenými pohnútkami

423. epizóda
Inge upozorňuje Kramera, že by Michalovi nemal veriť. Michal zistil od Lýdie všetko potrebné a v Kosove vyhľadal Kovačiča. Tvári sa, že sa zaujíma o víno, no vypytuje sa ho na minulosť. Keď Kovačič odmietne spolupracovať, začne ho vydierať vnučkou.

Kramer sa Eve prizná so všetkými svojimi zvrátenými pohnútkami. Pýši sa, ako dokonale zapadá jeho plán pomsty. Eva je znechutená a vydesená, no nemá srdce povedať svojim pravdu a tak sa naďalej tvári, že Kramer im pomôže.

Nine sa ozve Tomáš a tak musí v záujme firmy súrne odcestovať. Naďa sa ponúkne, že Jurka postráži. Nina zisťuje, že Martin si doma zabudol mobil a nemá mu dať ako vedieť, že odchádza na služobnú cestu. Naďa jej prisľúbi, že to vybaví. Naďa však po Nininom odchode vymaže jej SMS z Martinovho telefónu.

Martin chce vedieť, kde je Peter, no Robo to odmietne vyzradiť. Martin sa mu začne vyhrážať, až napokon Robo čo-to prezradí. Keď to započuje Eva, skolabuje. Martin v nemocnici Eve sľúbi, že pôjde Petra od tej operácie odhovoriť. Martin vycestuje do Brna za Petrom a povie mu, že Eva skolabovala, keď sa dozvedela o operácii. Nechá sa Peter odhovoriť?


424. epizóda
Eva a Viera sa boja, že Petrovi počas operácie zlyhá srdce, no Martin trvá na tom, že Petrove výsledky sú dobré a upokojuje ich. Keď Martin príde domov, zostane šokovaný, Keď tam nájde Naďu namiesto Niny. Naďa Martinovi prezradí, že u nich prespala, lebo Nina išla na stretnutie s nejakým Tomášom. Martin ďakuje Nadi, že sa postarala o Jurka. Naďa sa chce pred Martinom blysnúť ako dokonalá starostlivá matka, tak robí všetko preto, aby Jurko ochorel a ona mohla zostať a strať sa o neho.

Kramer Ivana vytočí do takej miery, že predaj rodinnej firmy jednoznačne odmietne. Spolu so Slávom sa rozhodnú, že musia zamestnancom povedať pravdu o stave firmy. Keď im oznámia, že sú bez práce, Váňa skolabuje. Váňu po infarkte odváža sanitka do nemocnice a zúfalá Drahuša kričí na Ivana, aby ich zachránil.

Michal zmláti Kovačiča, takto ho nájde vnučka Milica. Michal presviedča Milicu, že prišiel preto, aby ju zachránil. Tvrdí jej, že dedka zmlátil novinár Viktor Hron, ktorý dostal poverenie odstrániť ich. Michal zmanipuluje Milicu k tomu, že ak chce seba a dedka zachrániť, musí ísť s ním. Michal Milicu privedie do Karininho bytu. Povie jej, že Milica je korunným svedkom a preto ju musia skrývať a strážiť.

Erik chce Rite zabrániť v predaji jej časti nemocnice a urobí jej pred Kramerom škandál. Kramer vzbúreného Erika okamžite vyhodí zo zamestnania. Rita je nešťastná z Erikovho postoja a rozmýšľa o odchode z Vínneho. Ak chce byť Erik radšej v base ako s ňou, už ju tu nič nedrží. Podpíše zmluvu s Kramerom a predá mu svoju polovicu nemocnice. Luteránová oznámi Erikovi, že Rita si práve balí veci a chystá sa Vínne natrvalo opustiť.


Sledujte v utorok, 20. septembra, o 5.15 a v stredu, 21. septembra, o 5.15, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na