Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 427. a 428. epizóda

23. 09 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 427. a 428. epizóda
Búrlivé víno: 427. a 428. epizóda Foto: TV Markíza

Kramer nachystal všetko na romantické milovanie, ale Eva cíti len nenávisť a odpor.

427. epizóda
Eva sa chystá odovzdať Kramerovi, ktorý si vychutnáva jej poníženie. Eva sa mu snaží vysvetliť, že pre ňu je to obchod z lásky - lásky k Petrovi. Kramer zabezpečil prázdny dom a nachystal všetko na romantické milovanie, ale Eva cíti len nenávisť a odpor. Keď vidí Kramer v Eviných očiach to obrovské pohŕdanie, chce ju vyhodiť, ale Eva nalieha, aby dokončil, čo začal... Bez darovacej zmluvy totiž neodíde.

Naďa zmanipuluje Ninu k odchodu a potom o jej dôvodoch klame Martinovi. Ivan príde navštíviť Jurka a nájde tam Naďu, od ktorej sa dozvie, že Jurko je Martinov biologický otec. Ivan nalieha na Ninu, aby si nenechala vziať svoju rodinu, ale Nina už rezignovala. Ivan teda príde do duše prehovoriť Martinovi. Keď však Martin Ninu konečne vyhľadá, od Zoliho sa dopočuje, že Nina odišla za Tomášom.

Petra previezli do Lučavanskej nemocnice, vítajú ho Eva s Vierou. Peter ukazuje Eve, že vie pohnúť nohou. Zlomený Kramer sa nevie tešiť ani z návratu svojej dcéry, Inge sonduje čo s ním je, ale Kramer jej nič neprezradí. Lýdia už vyzdravela a je rozhodnutá ísť za Slávom a všetko mu vysvetliť, ale Inge sa jej v tom snaží zabrániť. Kramer príde navštíviť Petra do nemocnice, aby zistil, čo všetko mu už Eva povedala. Ale Peter ho vidí rád a robí si veľké plány na spoločné podnikanie. Kramer sa chce dostať z pekla, ktoré spôsobil a rozhodne sa Eve vyspovedať zo všetkých svojich hriechov.


428. epizóda
Kramer sa vyspovedá Eve zo všetkých svojich hriechov, vrátane toho, že podplatil Boreckého, aby Peter zostal na vozíčku. Ten najväčší hriech však zatají. Eve je z neho zle a Kramer sa vyhovorí, že všetko robil z lásky k nej. Eva ale odmieta prijať jeho gesto s vrátením viníc, nechce, aby mal zo seba dobrý pocit. Ivan je však ochotný čakať, či Kramer svoj sľub splní. Eva sa Ivanovi prizná, kam až bola ochotná zájsť pre získanie vinárstva a pred otcom sa zloží. Ivan jej to odpustí, konala v mene lásky. Peter má však priveľa otázok na firmu a Eva je nútená povedať mu aspoň časť pravdy...

Lýdia je rozhodnutá zabojovať o svoju lásku k Slávovi a odísť z Vínneho, ale Slávo sa bojí uveriť jej sľubom. Inge sa teší, že Lýdia od Kramera odíde a ona ho bude mať pre seba. Myslí si, že má príležitosť konečne vymámiť od Kramera pravdu o Kosove, ale Kramer sa rozhodne ísť vyspovedať Vavrovi v kóme a poprosiť o odpustenie. Lýdia oznámi Karolovi, že od neho odchádza a ten sa pred ňou zrazu zosype. Vidí to aj Stela a tá mu sľúbi, že ho nikdy neopustí. Lýdia príde za Slávom bez kufrov a Stely, ten pochopí, že dala prednosť rodine. No jeho sklamanie je obrovské.

Michal Adele prikáže, aby pred novinármi vychválila jeho osobu aj ich vzájomnú spoluprácu. Michal ju vydiera a Adela sa mu nedokáže vzbúriť. Na jej veľké prekvapenie sa z Talianska vráti Rita s Erikom, chcú proti Michalovi bojovať spoločnými silami. Michal má jedno nepríjemné prekvapenie aj pre samotného Kramera, ktorého to definitívne položí...

Jurko chce vedieť, či si Naďa raz zoberie Martina za muža. Naďa mu prezradí, že je to jeden z jej snov, ktoré sa jej určite vyplnia. Martin sa rozhodne, že už nebude zatajovať pravdu o Jurkovom otcovstve a ešte v ten deň to povie Petrovi. Peter to považuje za vynikajúcu správu a okamžite posiela Martina za Ninou. Lenže Martin ju zastihne v Tomášovom náručí a nerozumie, čo to má znamenať.

Sledujte v pondelok, 26. septembra, o 5.15 a v utorok, 27. septembra, o 5.10, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na