Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 429. a 430. epizóda

27. 09 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 429. a 430. epizóda
Búrlivé víno: 429. a 430. epizóda Foto: TV Markíza

Michal má Kramera v hrsti. Martin netuší, že to Nina s Tomášom na neho len hrá.

429. epizóda
Michal dáva Kramerovi čas na rozmyslenie jeho návrhu. Buď dostane vinice, nemocnicu a peňažný bonus k tomu, alebo Kramera čaká basa. Kramer sa chytá stebla, čo ak je video len nahrané. Michal mu zaručuje, že Milica je skutočná, veľmi dobre si na neho pamätá a je pripravená o ňom svedčiť na súde. Michal má Kramera v hrsti, no doma zisťuje, že Milica ušla. Karin sa mu ospravedlňuje - urobila všetko tak, ako jej prikázal, no napriek tomu ušla. Michal až tak nezúri. Veľmi dobre vie, kde ju nájde a preto hneď volá jej dedkovi, aby si ju poistil.

Martin netuší, že to Nina s Tomášom na neho len hrá a po hádke zdrvený odchádza. Tomáš sa tiež necíti komfortne kvôli tomu, že ho Nina využila, aby od seba Martina odohnala. Nina sa mu snaží vysvetliť, že chce dať šancu novej rodine, ale Tomáš nemá pre tento argument veľa pochopenia. Napokon však príde s návrhom, ktorý by Nine v jej situácii mohol pomôcť - ponúkne jej pracovnú stáž v zahraničí.

Erik a Rita povedia Michalovi, že sú späť, pripravení nastúpiť na svoje miesta, ale Luteránová ich zaprie. Ritu Adelino správanie pobúri a chce okamžite z Vínneho odísť a pokračovať s Erikom v ich plánoch. Erik ju presvedčí, aby zostali, pokým nezistia príčinu Adelinej náhlej zmeny správania voči Michalovi. Erik pochopí, že Michal ju musel niečím vydierať, keď vyjde článok, kde Adela ospevuje ich spoluprácu.

Slávo si myslí, že Kramer ponúkol firmu za Lýdiu, lebo hoci ju nemiluje, nerád prehráva. Evine obavy o to, či im Kramer firmu vráti zo dňa na deň narastajú. Kramer však Eve dáva darovaciu zmluvu a tvári sa, že je všetko v poriadku. Doma sa Inge prizná, že Evu hnusne oklamal.


430. epizóda
Kramer sa Inge prizná, že darovacia zmluva je ohrozená. Inge tuší, že je za tým Oláh, ale Kramer jej odmietne prezradiť viac. Kramer chce Lýdiu so Stelou poslať do bezpečia, ale Lýdia je rozhodnutá v ťažkých chvíľach stáť pri ňom. Podozrieva Inge, že to ona tlačí na Karola, aby ju poslal preč a ona mala voľné ruky. Inge sa napokon Lýdii prizná, že by Kramera mala rada pre seba.

Tomáš ponúka Nine „azyl". Stáž v Dánsku by trvala pol roka. Ninu ale vystraší predstava, že by mala na tak dlho odísť z Vínneho. S Tomášom sa rozlúči s tým, že jeho návrh musí najskôr prebrať s rodinou. Eve však povie, že sa chystá Vínne opustiť.

Kramer chce, aby Inge vybavila prevoz Vavra do nemocnice v Lučavanoch. Michal vie, že Kramer to robí preto, aby mal Vavra pod kontrolou. Inge si je po rozhovore s Michalom istá, že Kramera niečím vydiera. Karol sa to už nesnaží zaprieť a zdôverí sa jej, že Michal od neho chce všetko - peniaze, vinice aj nemocnicu. Inge chce vedieť, čím ho Michal drží v hrsti a tak jej Kramer pustí video s Milicou...

Sledujte v stredu, 28. septembra, o 5.15 a vo štvrtok, 29. septembra, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na