Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 431. a 432. epizóda

29. 09 2022 06:20 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 431. a 432. epizóda
Búrlivé víno: 431. a 432. epizóda Foto: TV Markíza

Kramer je rozhodnutý vzoprieť sa Oláhovmu vydieraniu. Ivan a Zoli riešia Nininu „aféru“ s Tomášom.

431. epizóda
Zoli sa od Nade dozvie o Tomášovi a Nine. Martin sa na Naďu naštve za to, že očierňovala Ninu pred jej vlastnou rodinu a vyhodí ju z domu. Potom si to vyčíta, lebo v nemocnici je jej pomoc veľmi potrebná. Nakoniec jej navrhne niečo, po čom Naďa dlho túžila...

Ivan a Zoli riešia Nininu „aféru“ s Tomášom a spovedajú ju. Nine je celá situácia nepríjemná, preto sa rozhodne, že príjme Tomášovu ponuku na stáž v Dánsku a chce odísť. Ivan sa jej to snaží prekaziť tým, že k nej dovedie Jurka. Jurkove úprimné vyznania urobia svoje, Nina nemá silu ho opustiť.

Inge už vie, čo sa stalo v Kosove a hnevá sa, že jej to Kramer nepovedal skôr. Hoci Kramer koketuje s myšlienkou, že sa pôjde udať, Inge mu to vyhovorí. Lýdiu šokuje správa, že vinárstvo Kramer stále nevrátil Lýdia chce od neho počuť vysvetlenie. Vyruší ich Drahuša, ktorá potrebuje pomoc vo viniciach. Kramer dokáže po chlapsky vyriešiť vzniknutý problém a to ho nakopne. Je rozhodnutý vzoprieť sa Oláhovmu vydieraniu.


432. epizóda
Kramer Michalovi oznámi, že sa ním nenechá vydierať, je ochotný niesť následky za voje činy. V nemocnici po sebe štekajú ako psy a Erik s Ritou pochopia, že Michal už stratil Kramerovu priazeň. S týmto Michal nerátal, ale v jeho hlave sa už rodí ďalší diabolský plán. Kramer sa ide vyspovedať Vavrovi v kóme, je to jeho jediný priateľ. Kramer sa upokojí, keď zistí, že Eva Petrovi nepovedala pravdu o príčinách krachu zmluvy s Maxilandom.

Žigo súhlasí s tajnou svadbou. Dorka má radosť, začne robiť prieskum svadobného trhu a pristihne ju pri tom Viola. Dorke sa podarí zo situácie vykľučkovať, je presvedčená o tom, že mama nič nezistila. Viola sa však dovtípi, že svadba okolo ktorej sa všetko točí je jej vlastná, ale nepokazí Dorke radosť.

Jurko chce, aby sa Nina vrátila k nim domov a jej to trhá srdce. Nina otcovi vyčíta jeho iniciatívu. Viera sa chce so synom porozprávať o jeho manželstve a pristihne ho v objatí s Naďou.

Kramer ukáže Lýdii, čím ho vydierajú. Lýdia po vzhliadnutí záznamu s Milicou pochopí nástojčivosť situácie a súhlasí, že so Stelou odídu. Pred odchodom z krajiny sa ale príde rozlúčiť so Slávom, vyzná mu lásku. Slávo sa ponúkne, že pôjde s nimi, ale Lýdia to odmieta.

Michalovi sa podarí vyzdvihnúť Stelu zo školy aj bez splnomocnenia od rodičov. Riaditeľka je totiž Michalovi zaviazaná za službičku v nemocnici. Michal Stelu unesie...

Sledujte v piatok, 30. septembra, o 5.20 a v pondelok, 3. októbra, o 5.15, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na