Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 435. a 436. epizóda

05. 10 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno Foto: TV Markíza

Michal predstaví Karin ako riaditeľku vinárstva. Nina je v šoku z toho, že sa s ňou Martin zamýšľa rozviesť.

435. epizóda
Vyplašená Nina doletí za Jurkom so strachom, že sa niečo stalo, ale Jurko len chce, aby ho učila. Pristihne ich však Naďa a zúri. Vyhadzuje Ninu z jej vlastného domu s tým, že čoskoro sa s ňou Martin rozvedie a potom to už jej dom nebude. Nina je v šoku z toho, že sa s ňou Martin zamýšľa rozviesť. Naďa nakričí aj na Jurka za to, že ju neposlúchol a volal Nine. Nina príde domov nešťastná, ale Slávo ju utešuje - podľa neho Naďa klamala. Pred Martinom sa Nina sťažuje na Naďu a spomenie, že Nina sa chce rozviesť.

Inge nahovára Ivana, aby peniaze od Kramera vzal, ale Ivan ju odmietne počúvať a dá jej najavo, že v istom smere sa nikdy nezmenila. Peter sa dozvie, že Michal vlastní aj nemocnicu, v ktorej leží a zúri. Michal sa len vysmieva jeho hnevu a bezmocnosti. V nemocnici navštívi Petra aj Kramer a prizná sa mu, že tým, čo napáchal, sa im chcel pomstiť za Evu. Peter odchádza z nemocnice domov a je šťastný, že Eva Karolovi nepodľahla.

Erika prizná Adele, že sa bojí mať dieťa kvôli tomu, čím prešiel s Ninou. Adela mu odporučí, aby Rite o svojich strachoch radšej nehovoril. Erik sa teda príkladne stará o Ritu a tej jeho správanie začína byť podozrivé.

Viola sa chystá na svoju vlastnú svadbu a tvári sa, že o ničom netuší. Keď ju Žigo opätovne požiada o ruku, zostane sklamaná, pretože zistí, že svadba mala byť na miestnom úrade. Viola sa prizná, že sa veľmi túži vydať v kostole. A tak Žigovi nezostáva nič iné len svadbu zrušiť.

Michal Karin prezradí, že ani on nie je bez strachu, ale doteraz o svojej najväčšej traume nikomu nepovedal. Karin dáva Michalovi terapiu o mŕtvych rovno na cintoríne, pred Tiborovým hrobom, kde stretnú Inge. Jedna pre druhú nemajú pekného slova. Karin je už prezradená, takže chce, aby sa k nej Michal oficiálne priznal a vybavil jej aj nejaký dobrý flek vo Vínnom. Michal Ivana oklame, že chce pestovať hrozno a vyrábať víno a svojim novým robotníkom predstaví Karin ako riaditeľku vinárstva.


436. epizóda
Karin sa predstaví ako riaditeľka a ihneď chce zavádzať nové pravidlá. Robo Riečny s ňou príde do konfliktu. Vinári sú zo zmien zúfalí, žiadajú Ivana, aby zasiahol. Robo svoju zlosť vyvŕši na Ivanovi, obviňuje ho, že dovolil, aby to zašlo tak ďaleko.

Riaditeľka v škole vysvetlí Nadi s Martinom, že Jurko ešte nie je do školy pripravený, pretože má chaos v základných rodinných vzťahoch. Na obrázok nakreslil tri mamy a dvoch otcov. Naďa zo všetkého obviňuje Ninu. Martin Ninu vyhľadá, aby si s ňou pohovoril a overil reči, ktoré o nej Naďa šíri. Obaja zisťujú, že sa stále milujú, ale nevidia východisko. Martin Ninu prosí, aby nešla do Dánska, Tomáša jej už dávno odpustil...

Eva chce odísť na Moravu, Peter je proti. Nemôže nechať vinohrady v takom zúfalom stave, bol by to útek. Kramer príde Petrovi a Eve predstaviť svoje veľké charitatívne gesto. Eva sa s ním odmietne stretnúť a na Petra jeho gesto žiaden dojem neurobí. Cestou domov Kramera niekto do krvi zmláti. Po tom všetkom sa rozhodne, že odíde aj s rodinou z Vínneho a kaštieľ predá.

Michal má znova nočné mory, ale tabletky od Karin odmieta. Karin mu oznámi, že s ním čaká dieťa, ale Michal nereaguje podľa jej predstáv - žiadne dieťa nechce. Nikdy. Posiela Karin na interrupciu a Karin ho začne vydierať.

Sledujte vo štvrtok, 6. októbra, o 5.15 a v piatok, 7. októbra, o 5.15, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na