Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 465. a 466. epizóda

16. 11 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 465. a 466. epizóda
Búrlivé víno: 465. a 466. epizóda Foto: TV Markíza

Kramer pred Lýdiou hrá, že sa nedá zastrašiť!

465. epizóda
Kramer pred Lýdiou hrá, že sa nedá zastrašiť, ale Lýdiine vyhrážky ho predsa len vyplašili. Inge mu radí, aby sa verejne priznal a bude mať pokoj. Ale Kramer má iný nápad. Povolá Ričiho, aby s Milicou dohodol peniaze za mlčanie. Keď tento bratov návrh Riči pretlmočí Milici, rozhnevá sa na neho.

Lýdia sa pred Evou zosype - bojí sa, že ju Karol pripraví o Stelu. Eva ju nabáda, aby bola silná a Karola sa nebála. Keď sa Karol dozvie, že Lýdia bola za Evou, vyplaší sa, či jej neprezradila niečo, čo nemala. Eva Karolovi prehovorí do duše a keďže má na ňu stále slabosť, jej slová na neho zapôsobia. Ale to už sa Lýdia odhodlala ísť vypovedať na políciu a privádza kapitána Lieskovského do kaštieľa za Karolom.

Peter odmietne wellness s Evou, lebo práve organizuje školskú stretávku. Eva je sklamaná a tak ponúkne poukaz otcovi. Ivan sa tvári, že tam nemá s kým ísť, ale Zoli ho presvedčí, aby pozval Adelu. Ivan Adelu pozvaním na víkend strávený vo dvojici značne zaskočí. Peter sa stretol so spolužiačkou Helenou a v jej prítomnosti pije viac ako je únosné. Helena sa to rozhodne využiť na to, aby ho zviedla...


466. epizóda
Milica si myslí, že ju Riči svojím vyznaním lásky účelovo klame, len aby dosiahol, že nepôjde proti jeho bratovi. Riči ju presviedča, že to myslí úprimne, Milica je nalomená mu uveriť. Riči bratovi povie, že Milica na jeho prachy kašle. Karol na neho tlačí, aby ju nejako presvedčil, ale Riči odmietne. Nebude ju do ničoho nútiť, lebo ju miluje. Karol je nešťastný, že brat svojimi citmi k Milici všetko komplikuje. Preto dá Inge úlohu rozbiť vzťah Milice a Ričiho.

Rita sa lúči s nemocnicou, na miesto riaditeľa nastupuje Martin. Martinovi okrem novej funkcie robí starosti aj Jurko, ktorý sa stále vypytuje na bračeka. Martin sa chce o probléme ohľadom ich vlastného potomka s Ninou porozprávať s Adelou. Tá pre neho však nemá veľmi dobré správy...

Peter sa nechá Helenou zviesť. Aj keď si len matne spomína na to, čo sa stalo, prizná sa so svojou neverou bratovi. Martin mu radí, aby sa Eve priznal, čo Peter odmieta, nemôže ju takto raniť. Eva má naopak pre Petra dobré správy - stretla sa s Ričim a ten jej navrhol obojstranne výhodnú spoluprácu oboch vinárstiev. Eva Ričimu verí viac ako Karolovi. Peter sa odhodláva Eve priznať. Vo vinárstve ho však navštívi Helena. Čo od neho chce?

Sledujte vo štvrtok, 17. novembra, o 5.20 a v piatok, 18. novembra, o 5.15, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na