Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 467. a 468. epizóda

18. 11 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 467. a 468. epizóda
Búrlivé víno: 467. a 468. epizóda Foto: TV Markíza

Kramer dáva Karin za úlohu, aby zbalila jeho brata.

467. epizóda
Kramer dáva Karin za úlohu, aby zbalila jeho brata. Karin má z tejto úlohy nesmiernu radosť, no Kramer pred Inge vysloví pochybnosť, či na neho bude stačiť. Ričimu sa ozvali rodičia baletky a potrebuje od brata ďalšie peniaze. Kramer však od neho na oplátku žiada, aby sa v kauze Milica jasne postavil na jeho stranu. No Riči odmietne. Pôjde brat po krku bratovi? Milica však má jedno riešenie - ona sa pre Ričiho obetuje...

Lýdia priviedla Jurka s ďalším astmatickým záchvatom do nemocnice. Nina s Martinom sa strachujú o jeho zdravie. Lýdia pred nimi prizná, že Jurkov stav je reakcia na provokáciu jedného spolužiaka. Nina s Martin zvažujú, či by v záujme Jurkovho zdravia nemali opustiť Vínne.

Vavro odchádza z nemocnice, no zisťuje, že vlastne netuší, kde býva. Volá Inge, pretože si spomenul, že kedysi spolupracovali. Inge jeho telefonát znepokojí, no čoskoro pochopí, že šlo o planý poplach. Kramer je však z Vavra stále viac nervózny, bude lepšie, ak ho budú mať pod dozorom v kaštieli. Kramer s Inge si pre neho prídu do nemocnice, no jeho izba je prázdna...


468. epizóda
Nina sa rozhodla odísť s Jurkom na liečenie a oznámi to celej rodine, ktorá jej vyjadrí podporu. Lýdia pred Ivanom prizná, že ohľadne Jurka sa dopustila chyby. Ivan má však pochopenie ako pre Lýdiu tak aj pre Ninu. No Slávo má s jej odchodom problém - nemá ju kto zastúpiť vo vinárstve, ktorému to spôsobí finančnú ujmu. Eva sa so Slávom poháda kvôli chýbajúcim financiám.

Milica si od Karin vyžiada kontakt na mieste noviny. Mrázovi rozpovie svoj príbeh a ponúka mu aj očitého svedka, aj keď ešte nepozná totožnosť tej ženy. Mráz začne konať. Karin prezradí Kramerovi, čo má Milica v pláne. Milica sa lúči s Ričim a odchádza od neho. Do toho však vo vinárstve Dolinských zmiznú cenné archívne vína a ona je obvinená z krádeže.

Vavro sa snaží spomínať. Inge využije príležitosť a pokúsi sa mu „naklamať" falošné spomienky. Riči zistí, že do kaštieľa prišiel Vavro a má problém s pamäťou. Milica medzitým stretne Lýdiu, svojho svedka. Lýdia dostane strach a radí sa s Ričim, ako sa má zachovať. Inge vidí jediné východisko: Karol sa musí priznať, teraz už nemá na výber.

Sledujte v pondelok, 21. novembra, o 5.20 a v utorok, 22. novembra, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na