Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 471. a 472. epizóda

24. 11 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 471. a 472. epizóda
Búrlivé víno: 471. a 472. epizóda Foto: TV Markíza

Vavro sa stále snaží spomenúť si, akým bol človekom a čo sa mu vlastne stalo.

471. epizóda
V novinách vychádza článok o Karolovi Kramerovi a udalostiach v Kosove. Ten je z toho nadšený, nakoľko novinári uverili jeho verzii. Cíti sa ako víťaz, keďže sa mu na jeho stranu podarilo získať aj Ričiho. Nie všetci vo Vínnom sú však ochotní jeho verzii uveriť.

Vavro sa stále snaží spomenúť si, akým bol človekom a čo sa mu vlastne stalo. Má pocit, že Kramer pred ním zámerne niečo tají. Ten je už na jeho otázky alergický, pred Vavrom vybuchne a tomu sa postupne začnú vynárať útržky z minulosti.

Peter odmieta ísť na dohodnutú stretávku so spolužiakmi. Helena hľadá pomoc u Evy, tá jej sľúbi, že sa ho pokúsi presvedčiť. Peter si myslí, že za Heleniným príchodom do Vínneho niečo musí byť. Čo sa za tým skrýva?


472. epizóda
Rozhovor s Milicou vo Vavrovi prebudí pár mätúcich spomienok, vďaka ktorým pôsobí navonok ešte popletenejšie. Lenže zdanie často klame...

Pre Sláva je veľmi ťažké uveriť tomu, že Ivan má pravdu a on sa mýli – nielen v odhade Milicinho charakteru, ale tiež úplne všetkého, čo súvisí s Lýdiou. A zdá sa, že čo sa týka Kramera... Ivan ťahá za kratší koniec. Ani u Evy totiž nepochodí, pretože nech už je podľa nej Karol schopný čohokoľvek, neverí, že je vrah!

Aj keď by nemala, Dorotka sa nedokáže len tak nečinne prizerať Milicinmu plánovanému odchodu z Vínneho. Preto zájde za Ričim a prehovorí mu do duše. Milicino rozhodnutie zmeniť však Riči zmeniť nedokáže. No niekto iný... Možno áno.

Sledujte v piatok, 25. novembra, o 15.20 a v pondelok, 28. novembra, o 5.15, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na