Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 473. a 474. epizóda

28. 11 2022 06:15 | trinity
Búrlivé víno: 473. a 474. epizóda
Búrlivé víno: 473. a 474. epizóda Foto: TV Markíza

Riči zatiaľ nereflektuje na Karinino okaté zvádzanie a netoleruje jej ani očierňovanie Milice.

473. epizóda
Vavro už vie, že Kramerovi nemôže veriť, preto požiada o pomoc jediného človeka, ktorému podvedome plne dôveruje... Milicu. Život s Kramerom dodá Inge niekdajšie sebavedomie, a tak opäť začína vystrkovať rožky – je rozhodnutá napriek Ivanovmu ráznemu nesúhlasu získať Adamka do svojej starostlivosti!

Karin robí možné aj nemožné, aby si Ričiho omotala okolo prsta, no ťažko povedať, či si na to zvolila tú správnu stratégiu – Riči zatiaľ nereflektuje na jej okaté zvádzanie a netoleruje jej ani očierňovanie Milice.

Nielen Vavro sa zúfalo snaží, aby Milica zostala vo Vínnom. Aj Ivanovi je proti srsti, že kým potvory ako Inge zostávajú, skvelé ženy ako Nina a Milica odchádzajú. Preto zájde za Petrom a požiada ho o malú láskavosť...


474. epizóda
Kramer s Inge privádzajú stratenú Stelu aj s Adamkom naspäť k Dolinským. Inge sa snaží zo situácie čo najviac vyťažiť. Rozhodne sa na Ivana podať oznámenie o zanedbaní starostlivosti.

Eva dostáva nečakaný telefonát od Laurinej učiteľky z Viedne. Zdá sa, že Laura má v škole problémy. Rozhodne sa za ňou vycestovať.

Ivan Lýdii vyčíta, že vďaka jej nedbanlivosti s deťmi má Inge proti nemu ďalší argument. Lýdiu už neustále hádky unavujú, v dome Dolinských sa cíti čoraz viac nepríjemne. Tlačí na Sláva, aby si čím skôr našli spoločné bývanie.

Sledujte v utorok, 29. novembra, o 15.20 a v stredu, 30. novembra, o 5.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na