Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 475. a 476. epizóda

30. 11 2022 06:25 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 475. a 476. epizóda
Búrlivé víno: 475. a 476. epizóda Foto: TV Markíza

Slávo má pocit, že ho vo firme obchádzajú...

475. epizóda
Slávo má pocit, že ho vo firme obchádzajú a dôležité rozhodnutia robia za jeho chrbtom. Pred Tomášom spraví Ivanovi nepríjemnú scénu. Ten po Slávovom výstupe opäť zvažuje odchod z Vínneho.

Laura sa odmieta vrátiť do Viedne. Eva s Petrom si myslia, že ide o výstrelky mladej „puberťáčky“. Spojenca nakoniec nachádza vo Viere. Zdá sa, že tá jediná ju chápe.

Martin chce od Tomáša vedieť, ako to bolo medzi ním a Ninou. Doteraz poznal len jej verziu a zaujímala by ho aj tá Tomášova. Neoľutuje svoju zvedavosť?


476. epizóda
Tomáš našiel za Ninu náhradu. Chce na projekte pracovať s Milicou. Predstavuje svoj plán aj Ivanovi. Ten však vie, že Milica chce vo Vínnom ostať len niekoľko týždňov. Už ju trochu pozná a vie, že presvedčiť ju nebude vôbec ľahké.

Inge naplno rozbehla svoju hru proti Ivanovi. Chce stoj čo stoj získať Adamka do svojej starostlivosti. Všetky potrebné kroky rieši s právnikom, ktorého jej nedoporučil nik iný ako Karol.

Karol Ričimu prezrádza okolnosti, kvôli ktorým bol Vavro vo väzení. Informuje ho aj o nových problémoch s baletkou. Žiadajú od nich ďalšie financie za nečakané výdaje. Riči od brata nerád „žobre“, ten ho však uistí, že sa o všetko postará...

Sledujte vo štvrtok, 1. decembra, o 5.25 a v piatok, 2. decembra, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na