Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 477. a 478. epizóda

02. 12 2022 06:15 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 477. a 478. epizóda
Búrlivé víno: 477. a 478. epizóda Foto: TV Markíza

Kramer si Ričiho definitívne zaviaže.

477. epizóda
Kramer si Ričiho definitívne zaviaže. Baletkiným rodičom vyplatí štedré odškodné. Ako to však u neho chodí, nič nie je zadarmo. Konečne má v rukách tromf, s ktorým sa mu Ričiho podarí udržať vo Vínom.

Peter dáva Slávovi dôležitú úlohu. Ten ju v prvom momente chce odmietnuť. Proti Petrovi ale nemá šancu. Je generálnym riaditeľom a danú úlohu mu zadal príkazom.

Ivan dostáva list so sociálky. Je mu jasné, že za tým všetkým bude Inge. Tána ďalej hrá divadlo a k ničomu sa neprizná. Ivan žiada od Lýdie, aby pred sociálnou pracovníčkou zobrala vinu na seba. O deti sa predsa mala starať ona!


478. epizóda
Sláva trápi jeho finančná situácia. Lýdia je zvyknutá na život v prepychu, ktorý jej on nevie ponúknuť. Rád by sa s ňou aj odsťahoval, nechce však žiť z Kramerových peňazí.

Milica sa dozvie, že Peter mal nehodu, po ktorej ostal na vozíčku. Od Roška sa chce dozvedieť podrobnosti, tomu sa však klebetiť nechce. Jej však tieto nové informácie neustále vŕtajú v hlave.

Ivan sa poháda so sociálnou pracovníčkou. Radu hľadá u Adely. Tá mu poradí, aby sa s Inge pred jej výpoveďou dohodol. Má však ísť za ženou, ktorá to podľa neho celé spôsobila?


Sledujte v pondelok, 5. decembra, o 5.25 a v utorok, 6. decembra, o 5.15, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na