Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 481. a 482. epizóda

08. 12 2022 06:25 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 481. a 482. epizóda
Búrlivé víno: 481. a 482. epizóda Foto: TV Markíza

Laura hľadá pomoc u Tomáša. Prezrádza mu, že ukradla motorku.

481. epizóda
Adela má vážne starosti o Ritu. Nie len, že jej klesla placenta, má pocit, že ani psychicky na tom nie je najlepšie. Martin jej musí pomôcť udržať ju v nemocnici.

Laura hľadá pomoc u Tomáša. Prezrádza mu, že ukradla motorku. Ten je pevne rozhodnutý - krádež musia hneď nahlásiť. Nešťastnou náhodou ich však s ukradnutou motorkou chytia skôr, ako sa stihnú dostať na policajnú stanicu.

Ivan chce od Sláva vedieť, prečo nechal Lýdiu odísť. On však nie je ochotný pristúpiť na jej ultimátum. Zároveň Ivanovi vykričí, že jeho dom je pre neho väzením a odsťahovať sa k Lýdii je možno jeho posledná šanca ako z tohto väzenia ujsť.


482. epizóda
Rita napriek hrozbe predčasného pôrodu odmieta ísť do nemocnice. Adela na nej vidí, že ani psychicky na tom nie je najlepšie, preto má o ňu ešte väčšie starosti. Stále jej prízvukuje, že aj psychické problémy môžu mať na dieťa vážny dopad.

Radka sa Adele zverí o svojom "vzťahu" s Martinom. Ten je z jej interpretácie šokovaný. Kauza Radka nedá spávať ani Anne. Tá má strach, že je Martin v tomto období - bez Niny - ľahkou korisťou.

Riči s Evou doladia posledné detaily zmluvy. Marček s podmienkami tiež súhlasí. Riči však nemá tušenie, že USB kľúč s definitívnym znením sa ocitne v nesprávnych rukách...


Sledujte v piatok, 9. decembra, o 5.25 a v pondelok, 12. decembra, o 5.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na