DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Búrlivé víno: 527. a 528. epizóda

23. 01 2019 16:25 | www.tvdoma.sk
1602_Burlive_vino_22___16_2_16___Utorok_20_30.mp4
1602_Burlive_vino_22___16_2_16___Utorok_20_30.mp4

Max bude z príhody s Milicou a Ričim rozrušený. Diana sa ho pokúsi upokojiť a vezme situáciu do vlastných rúk...

527. epizóda
Vavro konkretizuje Inge svoju ponuku. Potrebuje jej schopnosti v biznise a ponúkne jej za to zázemie v kaštieli. Inge jeho návrh odmietne. Vavro na ňu však zatlačí a opäť ju bude vydierať Adamkom a jeho bezpečím.

Slávo zaangažuje do projektu s Agátovým hájom aj Milicu. O radu požiada otca, no ten ho varuje, aby teraz myslel hlavne na svoju budúcu rodinu. Slávo sa tak rozhodne, že projekt pred celou rodinou zatají!

Luteránová pustí Lýdiu z nemocnice domov, no varuje ju, aby si dávala na seba pozor. Lýdia požiada Ričiho, aby sa pokúsil brata prehovoriť k rozvodu. Povie jej Riči pravdu a Karolovom pláne sabotovať rozvod?


528. epizóda
Riči zo žiarlivosti zaútočí na Maxa. Milica sa pokúsi celú situáciu urovnať, no Riči jej neuverí, že s Maxom nič nemá. Obviní ju, že sa s ním rozišla, aby si mohla začať s Maxom.

Fialovi sa podarí získať si Martinovu dôveru. Po spoločnej ochutnávke vína bude Martin presvedčený, že Fiala je správny chlap. A to vyvolá medzi ním a Adelou ešte väčší konflikt.

Marček zistí, že Peter zmenil kvasný proces jeho vína. Konfrontuje ho a vznikne medzi nimi konflikt. Marček Petra obviní, že to urobil zámerne, lebo mu prekáža jeho vzťah s Vierou.

Max bude z príhody s Milicou a Ričim rozrušený. Diana sa ho pokúsi upokojiť a vezme situáciu do vlastných rúk. Stretne sa s Milicou, aby sa s ňou vážne porozprávala o Maxovi. Ako na to bude Milica reagovať?


Sledujte vo štvrtok, 24. januára, o 15.35 a v piatok, 25. januára, o 14.00, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na