DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Búrlivé víno: 531. a 532. epizóda

25. 01 2019 16:20 | www.tvdoma.sk
2302_Burlive_vino_25___23_2__utorok_20_30_.mp4
2302_Burlive_vino_25___23_2__utorok_20_30_.mp4

Vavro bude chcieť Maxa vyhnať z kaštieľa. Požiada preto Inge, aby naňho vyhrabala nejakú špinu.

531. epizóda
Vavro odmietne Maxovi predať svoj podiel v Silkroade. Namiesto toho sa pokúsi vynútiť si od neho rešpekt. Max bude musieť ustúpiť. Vavro však nezvládne ďalšie rokovanie. Pán Wu objaví v materiáloch problém, bude v nich chýbať dôležitý dokument.

Peter bude mať pocit, že Viera to s Marčekom preháňa. Nebude vedieť prehltnúť fakt, že Marček u nich doma prespáva. S mamou sa kvôli nemu nepekne poháda.

Slávo s Ričim zistia, že ich rozpočet nepokrýva plány, ktoré majú s Agátovým hájom. Milica s Ivanom budú z Agátového hája degustovať prvé víno. Bude jeho kvalita taká, aby sa oplatilo Slávovi a Ričimu ďalej bojovať za svoj projekt?


532. epizóda
Riči s Milicou prekročia hranicu. Vzájomne si vyznajú lásku, no Milica vie, že to nerieši ich problém. Ivan Milici poradí, aby sa svojim citom nebránila. Poslúchne jeho radu a dá sa dokopy s Ričim?

Peter bude žiadať od Viery, aby sa prestala stretávať s Marčekom. Viera s tým samozrejme nebude súhlasiť. Situáciu sa rozhodne riešiť spôsobom, ktorý by Peter rozhodne nečakal.

Vavro bude chcieť Maxa vyhnať z kaštieľa. Požiada preto Inge, aby naňho vyhrabala nejakú špinu. Inge si vypočuje Maxov a Dianin rozhovor, ktorý jej poodhalí časť Maxovho tajomstva.


Sledujte v pondelok, 28. januára, o 15.15 a v utorok, 29. januára, o 14.25, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na