DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Búrlivé víno: 533. a 534. epizóda

28. 01 2019 16:25 | www.tvdoma.sk
2502_Burlive_vino_27___25_2__stvrtok_20_30.mp4
2502_Burlive_vino_27___25_2__stvrtok_20_30.mp4

Ivan pokúsi vyvrátiť Adelino podozrenie, že má Martin problém s alkoholom. Adele to však nestačí, bude sa chcieť sama s Martinom pozhovárať.

533. epizóda
Peter sľúbi mame, že napraví, čo pokazil a pozhovára sa s Marčekom. Na znak zmierenia pozve Marčeka na spoločnú rodinnú večeru.

Dorka definitívne príjme Fialovu ponuku. Fiala ju zaskočí rýchlym štartom. Dorka bude musieť nastúpiť hneď od ďalšieho dňa.

Ivan pokúsi vyvrátiť Adelino podozrenie, že má Martin problém s alkoholom. Adele to však nestačí, bude sa chcieť sama s Martinom pozhovárať. Ukáže sa jej podozrenie ako odôvodnené?

Inge požiada Fialu, aby jej povedal na akú diagnózu sa používajú lieky, ktoré našla u Maxa. Fiala jej potvrdí, že môže ísť o vážne psychické problémy, záleží však na dávkovaní. Inge teda s nájdenými liekmi konfrontuje priamo Maxa.


534. epizóda
Inge prezradí Vavrovi Maxove tajomstvo. Obaja už budú vedieť, že Diana s Maxom nie sú manželia a Max má psychické problémy.

Riči nájde pri ceste nepríčetného Maxa. Napriek tomu, že je to jeho sok v láske k Milici, rozhodne sa mu pomôcť. Max mu prezradí, že je psychicky chorý.

Diana v strachu o Maxa požiada o pomoc Dorku. Povie jej pravdu, že s Maxom nie sú manželia!

Dorka hneď v prvý deň novej práce bude musieť kvôli Maxovi odísť z nemocnice. Fialu to rozčúli a zlosť si vybije na Martinovi.

Lýdia navrhne Slávovi, aby začali plánovať svadbu. Slávo jej bude musieť vysvetliť, že nie sú v situácii aby si mohli dovoliť drahú oslavu. Prezradí jej svoje plány s Agátovým hájom?


Sledujte v utorok, 29. januára, o 15.35 a v stredu, 30. januára, o 14.05, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na