DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Búrlivé víno: 549. a 550. epizóda

07. 02 2019 16:45 | www.tvdoma.sk
1104_Burlive_vino_44___11_4_16___Dnes_17_50.mp4
1104_Burlive_vino_44___11_4_16___Dnes_17_50.mp4

Karol sa rozhodne, že musí získať späť svoju moc a peniaze. Ako prvé sa rozíde s Dianou!

549. epizóda
V dome Dolinských si všetci začnú všímať, že Lýdia nie je v poriadku. Ona sa však bude snažiť presvedčiť samu seba, že sa nič nedeje. Bude odhodlaná urobiť všetko preto, aby sa s Karolom rozviedla. Dovolí jej to však jej zdravotný stav?

Karol je presvedčený, že aj keď nebol Lýdii nikdy dobrým manželom, bol vždy dobrým otcom. Rozhovor s Dianou ho však donúti zamyslieť sa nad tým, že so Stelkou trávil vždy málo času. Karol sa preto rozhodne, že Lýdii nebude robiť s rozvodom problémy, aby na oplátku dostal záruku, že sa môže so Stelkou stretávať častejšie.

Vavro bude chcieť zvýšiť kontrolu nemocnice, a tak Inge zadá, aby mala Fialu pod neustálou kontrolou. Keď sa to dozvie Fiala, nebude sa mu to vôbec páčiť. S Inge vymyslia plán, ako odkloniť Vavrovu pozornosť od nemocnice.


550. epizóda
Eve a Petrovi sa problémy vo vinárstve začnú sypať na hlavu. Nespokojní robotníci ďalej nedokážu pracovať bez šéfa. Igor dá Petrovi ultimátum - buď prijme niekoho, kto nahradí Sláva... Alebo odíde z vinárstva aj on!

Janko sa napriek predčasnému pôrodu narodí v poriadku. Lýdia je však na tom horšie. Adela sa pokúsi Sláva upokojiť, no sama sa obáva najhoršieho. Ako dopadne operácia, ktorú bude musieť Lýdia podstúpiť?

Karol sa rozhodne, že musí získať späť svoju moc a peniaze. Ako prvé sa rozíde s Dianou! Zlomí jej tým srdce a ona sa rozhodne odísť preč z Vínneho a začať odznova.


Sledujte v piatok, 8. februára, o 15.10 a v pondelok, 11. februára, o 14.20, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na