DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Búrlivé víno: 551. a 552. epizóda

08. 02 2019 16:20 | www.tvdoma.sk
1304_Burlive_vino_46___13_4__dnes_17_50.mp4
1304_Burlive_vino_46___13_4__dnes_17_50.mp4

Robo sa prizná Eve, že sa vrátil z Rakúska, lebo prišiel o prácu. Skutočnú pravdu o tom, prečo ho vyhodili však povie až Petrovi.

551. epizóda
Karol a Diana si užívajú spoločné zamilované chvíle. Karol jej sľúbi, že sa s Lýdiou rozvedie hneď, ako to bude možné. Najskôr ho však čaká súdne pojednávanie...

Adela prinesie Slávovi a Stelke dobrú správu. Lýdia operáciu prežila! Slávovi odľahne, no Adela čoskoro príde na to, že Lýdia ešte stále nie je v poriadku.

Vavro sa pokúsi opäť vydierať Maxa. Netuší však, že Max má tajné eso v rukáve - chýbajúce dokumenty od Karola. A tak sa Maxovi podarí s Vavrom rozohrať hru, ktorú by Vavro od neho nikdy nečakal.

Prečo sa vrátil Robo späť do Vínneho?


552. epizóda
Slávo sa nevie zmieriť s faktom, že Lýdia je v kóme. Situáciu zľahčuje, aby sa z krutej pravdy nezrútil.

Robo sa prizná Eve, že sa vrátil z Rakúska, lebo prišiel o prácu. Požiada ju o pomoc. Eva ho pošle za Petrom a nechá na ňom, či ho prijme do vinárstva. Skutočnú pravdu o tom, prečo ho v Rakúsku vyhodili z práce však Robo povie až Petrovi.

Po tom, čo Max predal svoj podiel v Silkroade, definitívne odíde z kaštieľa. Viola si uvedomí, že by opäť mohol podľahnúť svojej chorobe a navrhne mu, aby sa nasťahoval k nim.

Fiala s Inge naplno rozbehnú plán, ako odkloniť Vavrovu pozornosť od nemocnice a ešte ho aj obrať o peniaze. No ešte než Fiala dohodne pre Inge stretnutie s kľúčovým človekom v tejto hre, chce od nej celú pravdu o tom, prečo tak nenávidí Vavra.


Sledujte v pondelok, 11. februára, o 15.30 a v utorok, 12. februára, o 14.30, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na