DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Búrlivé víno: 635. a 636. epizóda

09. 04 2019 16:50 | www.tvdoma.sk
0512_Burlive_vino_5_12___e49r16_P30_pondelok_17_55.mp4
0512_Burlive_vino_5_12___e49r16_P30_pondelok_17_55.mp4

Fiala sa pokúsi získať Janeka na svoju stranu. Vyšetrovateľ sa však nenechá podplatiť a týmto krokom uňho Fiala vzbudí ešte väčšie podozrenie.

635. epizóda
Janek sa príde Fialu opýtať na Robovo zmiznutie. Fiala mu zaklame, že o Robovi nič nevie, no Janek si všimne šoféra čistiaceho Robovu krv z kufra auta. Vyspovedá teda Viktora, ktorý mu prezradí, že jeho otec a Robo sa pohádali tesne pred Robovým zmiznutím.

Igor sa začne obzerať po novej práci. Buran mu prisľúbi pomoc, nejde však o prácu vo vinohrade. Igor teda vyskúša poslednú šancu ako zostať pracovať vo vinárskom odvetví - požiada Sláva, aby ho prijal do Agátového hája!

Karol prvýkrát uzná, že Fiala dal naozaj Roba zabiť. Vyčíta si, že ho má na svedomí, lebo ho zatiahol do špinavej hry.

Laura z Karolových otázok pochopí, že situácia je vážna. Karol sa pred ňou preriekne, že niekto dal Roba odpratať!


636. epizóda
Laure síce príde mail od Roba, no z neznámej adresy. Diana má podozrenie, že nemusí byť od neho. Laura sa teda pokúsi vystopovať, odkiaľ a od koho mail prišiel.

Peter chce predať nielen vinárstvo, ale aj Roznerovský dom a presťahovať sa do nového. Evu zaskočí tým, že ju postaví pred hotovú vec.

Viktor sa rozíde s Tamarou a vyhodí ju z kaštieľa. Tamara prespí jednu noc u Diany a Karola, to však nevyrieši jej situáciu dlhodobo.

Fiala sa pokúsi získať Janeka na svoju stranu. Vyšetrovateľ sa však nenechá podplatiť a týmto krokom uňho Fiala vzbudí ešte väčšie podozrenie.

Igor sa rozhodne ísť na pracovný pohovor na miesto manažéra skladu. Dorka ho chce pripraviť, no zistí, že Igor je na tom horšie, ako čakala. Podarí sa mu predsa len na pohovore uspieť?


Sledujte v stredu, 10. apríla, o 15.35 a vo štvrtok, 11. apríla, o 14.30, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na