Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 641. a 642. epizóda

12. 04 2019 16:35 | www.tvdoma.sk
1312_Burlive_vino_13_12__e55_r16_P30_dnes_17_55.mp4
1312_Burlive_vino_13_12__e55_r16_P30_dnes_17_55.mp4

Diana sa príde k Fialovi sťažovať na Viktora a jeho spôsob vedenia nemocnice. On jej vykričí, že sa správa ako hysterická krava!

641. epizóda
Viktor sa rozhodne otcovi pomôcť. Fiala si ho chce zaviazať, a tak mu daruje nielen nové luxusné auto, ale najmä z neho urobí svojho zástupcu v nemocnici.

Laure sa podarí nájsť Roba, no stretnutie nie je také, ako si predstavovala. Robo v strachu o svoj život Lauru podozrievať, že ju poslal Kramer, aby ho citovo vydieral. Laura ho poprosí, aby mohla zostať s ním.

Peter zistí, že Laura a Jakub nie sú doma až noc po ich úteku. S Evou musia aspoň na istý čas odložiť spory stranou, aby spolu pátrali po deťoch.

Karol sa začne pred Dianou zamotávať do výhovoriek a klamstiev. Dianino podozrenie, že jej Karol niečo tají tým len vzrastie...


642. epizóda
Eva pritlačí na Lauru, nech jej povie pravdu, kde boli s Jakubom. Laura to ale mieni urobiť len pod podmienkou, že Eva už zostane doma u Roznerovcov. Eva sa najmä kvôli deťom rozhodne, že sa vráti domov.

Viktora s Dagom, Rexom a Paťom v aute zastavia policajti. Chcú mu zobrať vodičský preukaz, no Viktor ich podplatí. Potom pokračuje v rýchlej a nebezpečnej jazde - a spôsobí nehodu!

Diana sa príde k Fialovi sťažovať na Viktora a jeho spôsob vedenia nemocnice. Fiala sa syna zastane a Diane vykričí, že sa správa ako hysterická krava! Ako Karol zareaguje, keď sa dozvie, že Fiala Dianu zase urazil?

Keď Slávo zistí, že Igor pracuje ako kuchár v reštaurácii, začne uvažovať o tom, že by investoval do príjmu nových zamestnancov do Agátového hája.


Sledujte v pondelok, 15. apríla, o 15.30 a v utorok, 16. apríla, o 14.35, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na