Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 671. a 672. epizóda

06. 05 2019 16:40 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Zdena Studenková
Búrlivé víno, Zdena Studenková

Rita ide za Adelou a upozorní ju, nech si na Jurkoviča dáva pozor. Tá mu však dôveruje a Ritine upozornenia neberie vážne..

671. epizóda
Martin navrhne Jurkovičovi, že zaňho prevezme v nemocnici služby. Jurkovič mu pre to hneď v prvý deň pridelí nočnú. Rite sa však rozpis služieb nepozdáva.

Dorka prinesie domov pomôcky na cvičenie a ukazuje ich Igorovi. Ten však vôbec nezdieľa jej nadšenie a odmietne s ňou ísť behať.

Eva sa rozhodne vziať deti na výlet. Zavolá aj Olivera, aby ich lepšie spoznal...

Soničku prepadne na ulici priekupník Šaňo a vyhráža sa jej. Našťastie je nablízku Robo a zasiahne!


672. epizóda
Rita ide za Adelou a upozorní ju, nech si na Jurkoviča dáva pozor. Tá mu však dôveruje a Ritine upozornenia neberie vážne.

Peter príde na policajnú stanicu, kde ho čakajú Jakub s Evou. Peter trvá na tom, že Eva urobila chybu a nemala si dovoliť brať Jakuba so sebou na výlet. Tá však Petra obviní, že sa jej chce pomstiť a využíva na to deti.

Tamara stretne pred kaštieľom Viktora, ako pracuje v záhrade. Keď vidí, ako Viktor na slovo poslúcha Nikolu, poriadne ho vysmeje!

Martin má podozrenie, že jeho pacient má nákazlivý typ chrípky. Nariadi preto uzavrieť poschodie a nepúšťať nikoho do nemocnice...


Sledujte v utorok, 7. mája, o 14.30, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na