Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 679. a 680. epizóda

10. 05 2019 16:40 | www.tvdoma.sk
0108_Burlive_vino_01_08_P30_Ut_21_40.mp4
0108_Burlive_vino_01_08_P30_Ut_21_40.mp4

Petra kvôli Jakubovej bitke predvolajú k riaditeľke. Snaží sa celú záležitosť urovnať, ale márne. Jakub dostane ulitimátum - ešte jedna chyba a...

679. epizóda
Laura má obavy, že sa k nim Sonička nasťahuje a ona sa bude musieť vrátiť k Eve. Robo ju ubezpečí, že nič také sa nestane. Sonička má však iné plány.

Petra kvôli Jakubovej bitke predvolajú k riaditeľke. Snaží sa celú záležitosť urovnať, ale márne. Jakub dostane ulitimátum - ešte jedna chyba a vylúčia ho zo školy!

Tamara vynadá sestre, že jej zatajila Matúšov telefonát. Diana sa preto rozhodne ísť za ním a všetko mu vysvetliť. Odpustí Matúš konečne Tamare?

Igor zavolá Petrovi, že majú vo vinárstve problém s vínom. Ten zúri, sám to totiž vyriešiť nezvládne. Oboch čaká náročná noc.


680. epizóda
Slávo chce usporiadať ochutnávku vína pod záštitou primátora. Karolovi sa jeho nápad vôbec nepáči. Čo ho nakoniec presvedčí?

Viktor už nezvláda otcovo správanie, požiada preto o pomoc Nikolu. Tá navrhne, aby sa išli prejsť na čerstvý vzduch. Prechádzka sa však skončí takmer katastrofou.

Jakuba kvôli bitke vylúčia zo školy. Viera navrhne náhradnú školu, no on ju odmieta. Petrovi už začne dochádzať trpezlivosť!

Karol prichystá Diane romantický večer. Ona má však naplánovanú presnú stratégiu počatia a trvá na tom, aby Karol dodržiaval prísne pravidlá.


Sledujte v pondelok, 13. mája, o 14.25, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na