Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 695. a 696. epizóda

22. 05 2019 16:35 | www.tvdoma.sk
1708_Burlive_vino_17_08_P30_dnes_21_40.mp4
1708_Burlive_vino_17_08_P30_dnes_21_40.mp4

Peter je nahnevaný, že Paťo odišiel z jeho vinárstva k Dolinským. Ide za ním a ponúkne mu peniaze. Nechá sa Paťo podplatiť?

695. epizóda
Lýdia presvedčí Kramera, aby mohla vo Vínnom rozvešať reklamné transparenty propagujúce víno Dolinských. Popri práci však zabudne oprať Stelkine dresy na tanečnú. Nešťastná Stelka nemá v čom vystupovať...

Fiala vyzná Nikole city a sľúbi jej, že s ňou navždy zostane bývať v kaštieli. Nikola je z jeho náklonnosti vystrašená a prikáže mu, aby sa spolu s Viktorom okamžite z kaštieľa vysťahovali.

Peter zúri. Ráno príde do práce a nájde tam obrovský transparent propagujúci víno Dolinských. Ide s Vierou rovno za Kramerom a obviní ho z korupcie!

Laura vybaví Paťovi prácu u Sláva vo vinárstve, aby mohli byť viac spolu. Paťo však z jej nápadu vôbec nie je nadšený... Prijme jej ponuku?


696. epizóda
Fiala má podozrenie, že Nikola ho celý čas klamala. Nahovorí Viktora, aby mu pomohol konečne odhaliť pravdu. Spolu vymyslia zákerný plán.

Eva prizná Robovi, že Laura spala u Paťa na ubytovni. Robo to nenechá len tak a ide rovno za Paťom!

Diana si dá urobiť testy, no výsledky nedopadnú dobre. Je podozrenie, že dieťa bude postihnuté. Rozhodne sa pred Karolom všetko zatajiť.

Peter je nahnevaný, že Paťo odišiel z jeho vinárstva k Dolinským. Ide za ním a ponúkne mu peniaze. Nechá sa Paťo podplatiť?


Sledujte vo štvrtok, 23. mája, o 14.40, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na