Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 3. a 4. epizóda

12. 04 2021 16:40 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 3. a 4. epizóda
Búrlivé víno: 3. a 4. epizóda Foto: TV Markíza

Stanislav zvádza boj o život. Eva podá na Roba trestné oznámenie.

3. epizóda
Stanislavov zdravotný stav je vážny. Martin zažíva krušné chvíle v strachu o otca, je rád, že má pri sebe Ninu. Viera má však iný názor – veď jej muž zinfarktoval kvôli jej otcovi Ivanovi. Posiela Ninu z nemocnice preč.

Eva sa od Laury dozvie, že za jej nehodou stojí Robo. Eva na neho podá trestné oznámenie. Robo spracováva Ildikó, aby mu robila alibi. Ako sa rozhodne Ildikó – povie na polícii pravdu alebo sa nechá Robom zastrašiť?

Slávo podrazí otca. Nič netušiacemu Ivanovi podstrčí na podpis zmluvu o predaji podniku. Zmluvu donesie Roznerovcom, ktorých oklame, že ju podpísal otec - na znak toho, že Stanislavovi odpustil. Nina prehovorí Ivanovi do duše – Stanislav skolaboval a ide mu o život. No Ivan mu napriek tomu odmieta odpustiť, podľa neho si infarkt zaslúžil! Nina je otcovým postojom šokovaná. Stanislav zatiaľ v nemocnici zvádza boj o život...


4. epizóda
Eva vyhľadá Ildiko a podarí sa jej prehovoriť ju, aby svedčila proti Robovi... Ivan má ostrý konflikt so Slávom kvôli podvodu s predajom podniku. Slávo mal na to svoje dôvody, cíti sa otcom nedocenený. V návale hnevu mu vykričí, že by bol radšej, keby vtedy umrel namiesto mamy. Ivan syna vyhodí z domu. Slávo sa chce nasťahovať k Ingrid a utratiť s ňou peniaze od Roznera. Inge z toho však vôbec nie je nadšená.

Stanislav sa zotavuje po operácii, teší sa z kúpy podniku. Rodina mu zamlčí okolnosti, za ktorých k predaju došlo. Ivan trvá na tom, že zmluva o predaji je podvod, ale Peter sa kvôli otcovi odmieta podniku vzdať.

Ivan prichytí Ninu a Martina spolu. Zakazuje Nine mať niečo s Roznerovcami. Nina sa prizná, že sa do Martina zamilovala. Je rozhodnutá za svoju lásku bojovať napriek konfliktu ich rodín. To ešte netuší, že im v ceste stojí iná prekážka. Na stretnutie Niny a Martina nečakane príde Karin... Ako sa zachová Martin?

Sledujte v utorok, 13. apríla, o 14.40, v televízii Doma!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na