Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 9. a 10. epizóda

15. 04 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 9. a 10. epizóda
Búrlivé víno: 9. a 10. epizóda Foto: TV Markíza

Stanislav prichádza z nemocnice domov. Karin pred celou rodinou urobí scénu, že ju Martin podvádza.

9. epizóda
Karin vynadá Nine, že jej zvádza priateľa. Zaklame, že Martin sa sťažoval, ako ho stále obťažuje stretnutiami. Nina je ponížená a naštvaná...

Eva je zdesená, lebo vyšetrovanie Roba sa stoplo. Robo Eve naznačí, že má kontakty všade a Eva proti nemu nič nezmôže, Eva je zúfalá... Ivan ju zoznamuje s Inge, ktorá jej ako krízová manažérka dáva návrh, ako Ildikó pomôcť. Peter to však nemá čas riešiť, lebo Jakub v škole odpadol. Martin mu ako lekár stanoví diagnózu – totálne vyčerpanie. Peter má kvôli tomu konflikt s Dášou, ktorá ho šokuje svojim plánom...

Stanislava prepúšťajú domov, Karin si ho omotáva okolo prsta. Martin jej pred otcom vynadá za to, čo povedala Nine. Karin pred celou rodinou urobí scénu, že ju Martin podvádza. Karin sa po hádke s Martinom stratí. Martin od nej v izbe nachádza lístok s odkazom. Aký je obsah tejto správy? Ako to zmení vzťah Martina a Karin?


10. epizóda
Peter a Dáša sa dohodnú, že rozhodnutie o tom, či Jakub pôjde do Bruselu nechajú na ňom. Bude to však naozaj tak...?

Martin sa prišiel ospravedlniť Nine. Pri tej príležitosti jej povie o tom, čo sa deje s Karin – nikde ju nevedia nájsť, nikto o nej nepočul. Má strach o jej psychický a fyzický stav. Ďuro je odhodlaný povedať Nine pravdu – že sa do nej zamiloval. Ale vypočuje si rozhovor Martina a Niny o tom, že keby sa stretli v inom čase a za iných okolností, mohli byť spolu šťastní. Ďuro sa jej napriek tomu vyzná zo svojich citov. Čo na to Nina?

Robo sa nevzdáva, opäť prišiel po Lauru. Eva mu ju odmietne vydať, vyhovorí sa, že Laura je chorá. Lenže Laura sa v tom okamihu zjaví vo dverách, zdravá. Robo pochopí, že Eva ho oklamala.

Nina navštívi v nemocnici Dorotu. Natrafí tam na Karin, ktorá sa mátožne sunie po chodbe nemocnice a odpadne...

Sledujte v piatok, 16. apríla, o 14.45, v televízii Doma!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na