Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 11. a 12. epizóda

16. 04 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 11. a 12. epizóda
Búrlivé víno: 11. a 12. epizóda Foto: TV Markíza

Viera požiada Ninu, aby sa nestretávala s Martinom, pokiaľ si nevyjasní vzťah s Karin.

11. epizóda
Eva Roba pomocou dedka z domu vyrazí, ale Robo sa zastrája, že sa vráti. Laura už ale neverí mame, lebo jej sľubovala, že otec sem už nikdy nepríde... Eva sa rozhodne vziať Lauru k psychologičke, aby získala posudok, ktorý potvrdí domáce násilie. Dúfa, že potom ich s Robom rozvedú a ona na súde dosiahne zákaz stretávania.

Martin sa dozvedá, že Viera požiadala Ninu, aby sa nestretávala s Martinom, pokiaľ si nevyjasní vzťah s Karin. Viera synovi naznačí, že si musí ujasniť, s kým chce byť a konečne sa rozhodnúť...

Stanislav, ktorý stále netuší, za akých okolností nadobudli podnik, sa domáha stretnutia s Ivanom. Vinárstvo môže aktuálne získať dobrú zákazku od hoteliérov-emigrantov. Peter požiada Ivana, aby na prezentáciu prišiel aj on ako spolumajiteľ, Ivan to však rázne odmietne. Peter je z toho skľúčený, musí ďalej klamať otcovi.

Vysvitne, že Tóth a Ingrid paktujú s Robom, ktorý pre Tótha vykonáva istý druh služieb. Uzatvoria s ním dohodu, ktorá Eve skomplikuje život.


12. epizóda
Na Evino prekvapenie Robo súhlasí so stretnutím u mediátora. Ale vytvorí také napätie, že Eva z toho vyjde ako hysterka na tabletkách a Robo ako obeť. Eva vzhľadom k situácii nedokáže vyriešiť cenovú ponuku pre hoteliérov, Peter je na ňu naštvaný. Pomôže jej Inge, ktorá však v skutočnosti sleduje svoje ciele...

Peter presvedčí Ninu, aby víno, ktoré vyvíja, poslala na ochutnávku jeho otcovi. Nina ho odovzdá Petrovi pod podmienkou, že z neho ochutná len Stanislav. Ďuro si myslí, že víno je určené k zásnubám Karin a Martina. Nazdáva sa, že Nina sa už z Martina spamätala, keď mu posiela víno na zásnuby. Netuší, že Nina o zásnubách dosiaľ nevedela...

Prebiehajú zásnuby, pije sa netušiac Ninine víno, každému chutí okrem Karin. Keď to zistí Peter, je naštvaný, lebo Nine sľúbil, že jej vína sa okrem otca nikto ani nedotkne.

Nina je z informácie o zásnubách zúfalá, ide si prevetrať hlavu do vinohradov, kde narazí na pripitého Martina. Ten jej v deň svojich zásnub vyzná lásku. Nina je v šoku.

Sledujte v pondelok, 19. apríla, o 14.25, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na