Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 13. a 14. epizóda

19. 04 2021 16:45 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 13. a 14. epizóda
Búrlivé víno: 13. a 14. epizóda Foto: TV Markíza

Karin zistí, že Martin Ninu stále rieši, začne na Martina vyvíjať tlak, aby sa vrátili do Prahy.

13. epizóda
V podniku je dôležitá prezentácia vín, ale Eva nestíha nič riešiť, pretože je v strese z Roba. Peter sa na ňu naštve, lebo mu nestihne odovzdať cenovú ponuku k prezentácii. Inge sa toho chopí. Má však dilemu – musí ponuku vypracovať tak, aby obchod s hoteliérmi nevyšiel.

V závode sa udeje útok na Ildikó. Rasisticky na ňu zaútočí opitý Vinco. Ildikó ho v sebaobrane poraní fľašou. Peter zavolá Martina, aby Vinca prišiel ošetriť. Martin pri tej príležitosti stretáva Ninu, chce sa jej za všetko ospravedlniť. Vypočuje ho Nina?

Eva zostáva doma s vystresovanou Laurou, lenže účasť Dolinských na prezentácii je nevyhnutná. Ingrid sa podarí presvedčiť Ivana, aby sa zúčastnil. Peter sa teší, že Ivan prišiel podporiť firmu, pokúsi sa mu dohodnúť stretnutie s otcom. Ivan ho rezolútne odmietne. Petrovi nezostáva iné, než priznať otcovi pravdu – Ivan mu nikdy neodpustil, všetko to bol podvod...


14. epizóda
Karin sedí s Renim, ktorý na ňu tlačí, aby sa vrátila do Prahy. Čaká tam na ňu Karel. Karine sa napokon podarí Martina presvedčiť, aby sa vrátili.

Robo si vo vinárstve počká na Ildikó a surovo ju zmláti za to, že požiadala o zrušenie alibi. S Ildikó je zle, Ďuro s Ninou sa rozhodnú konať. Keďže v dedine nie je doktor, dovezú ju k Roznerovcom domov. Nina pri tej príležitosti Martinovi povie, že chodí s Ďurom, ten to pochopí ako šancu...

Tóth a Ingrid sa pokúšajú prekaziť vinárstvu zákazku pomocou intríg. Do celej kauzy zatiahnu redaktorku Andreu, ktorá sa tvári, že prišla s Roznerom spraviť rozhovor, no vytiahne na neho stratený spis ŠTB.

Sledujte v utorok, 20. apríla, o 14.45, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na