Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 15. a 16. epizóda

20. 04 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 15. a 16. epizóda
Búrlivé víno: 15. a 16. epizóda Foto: TV Markíza

Martin je odhodlaný očistiť otcovo meno a nájsť skutočného vinníka. S Karin do Prahy spolu nepocestujú.

15. epizóda
Martin s Petrom študujú spis, v ktorom sú podrobnosti udania. Idú si ich overiť u Ivana, no pre neho je to len ďalší dôkaz o Stanovej vine. Martin je odhodlaný očistiť otcovo meno a nájsť skutočného vinníka. Karin sa musí zmieriť s tým, že do Prahy spolu nepocestujú. Reportáž odvysielajú v televízii, čo má zlý vplyv na Stanislavov zdravotný stav.

Keďže v dedine chýba doktor a Martin sa rozhodol zostať, Peter mu ponúkne nevyužitý priestor vo vinárstve, kde by si mohol zriadiť ambulanciu. Dozvedá sa o tom Nina a vôbec sa neteší, že bude Martina vídať každý deň v práci...

Robo sa zastavil po Lauru v sprievode policajného dôstojníka. Chce ju zobrať na výlet. Domáha sa svojho práva, podľa zákona je mu Eva povinná Lauru vydať. Eva je proti tomu bezmocná, tak sa aspoň rozhodne ísť s nimi.


16. epizóda
Eva sa v práci zloží, lebo Laura je v rukách tyrana a ona tomu nedokázala zabrániť. Peter sa po prvýkrát dozvedá o Evinej rodinnej situácii a má pre ňu veľké pochopenie. Dáva jej voľno, aby mohla ísť navštíviť Lauru u Roba.

Karin do Prahy neodcestuje, zostane s Martinom. Pomáha mu v zariaďovaní ordinácie. Karin si uvedomí, že Martin bude v práci denne stretávať Ninu, v duchu zúri. Bez Martinovho vedomia ju navštívi a nastolí svoje pravidlá. Čo na to Nina?

Viola prišla Stanislava po odvysielaní reportáže podporiť. Musí však klamať Mirovi, ktorý netuší, že jeho žena sa s Roznerovcami stýka. On, naopak, využije vzniknutú situáciu na to, aby Roznerovcov ešte viac očiernil. Eva sa vyberie na návštevu k Robovi, aby sa mohla stretnúť s Laurou. Doma však nikoho nenájde.

Sledujte v stredu, 21. apríla, o 14.45, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na