Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 19. a 20. epizóda

22. 04 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 19. a 20. epizóda
Búrlivé víno: 19. a 20. epizóda Foto: TV Markíza

Babka Anna je presvedčená, že Karin má niečo s Karlom. Pozve ho na večeru, kde sa Karel zoznámi s Martinom.

19. epizóda
Babka Anna je presvedčená, že Karin má niečo s Karlom. Pozve ho teda na večeru k Roznerovcom, kde sa Karel zoznámi s Martinom. Karel Karin vydiera a núti ju odísť s ním do Prahy, Martin je z nej zmätený.

Dorotu v práci neustále sekíruje doktor Buranovský. Dorota sa rozhodne hľadať pochopenie u Ivana. Ako to dopadne?

Laura po výlete s otcom ochorela, má horúčky. Nina nemá na výber – berie ju do Martinovej ambulancie. Stretávajú sa tam s babkou Annou, ktorej je Nina náramne sympatická. Anna zariadi, aby Martin s Ninou osameli na prechádzke vinohradmi...


20. epizóda
Nina sa dozvie, že Karin je preč. Martin ako lekár prišiel skontrolovať Lauru, no stále ho to ťahá k Nine. Babka Anna ho v tom podporuje a splieta plány, ako ich dať dokopy.

Ingrid je prijatá do firmy. Ivanovi imponuje čoraz viac, no zároveň má pred novým vzťahom strach. Miro Ivana posmeľuje, Ivan sa teda rozhodne ísť s Ingrid na koncert, pred rodinou to tají. A nezostane len pri koncerte...

Nina dostane ponuku na stáž od vychýreného francúzskeho vinára - Gérarda Simoneta. Prichádza sa rozlúčiť s Martinom, lenže on jej vyzná lásku a prosí ju, aby neodchádzala.

Sledujte v piatok, 23. apríla, o 14.55, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na