Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 21. a 22. epizóda

23. 04 2021 17:00 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 21. a 22. epizóda
Búrlivé víno: 21. a 22. epizóda Foto: TV Markíza

Anna naznačí Martinovi, že Karin má milenca. Podozrenie sa potvrdí. Nina a Martin strávia prvú spoločnú noc.

21. epizóda
Anna naznačí Martinovi, že Karin má nejakého milenca. Podozrenie sa potvrdí, keď Martin cez webkameru objaví Karla u Karin na izbe. Martin sa chce s Karin rozísť, vyzná lásku Nine a pred Simonetom ju prosí, aby neodchádzala do Francúzska. Nina a Martin strávia prvú spoločnú noc.

Ivan a Ingrid sú si čoraz bližší. Ingrid vyzvedá u Mira Petránskeho, aká bola Mária, aby to mohla využiť vo svoj prospech. Ivan je ňou úprimne očarený, netuší, že Ingrid všetko iba hrá.

Dáša svoju novú prácu nezvláda, je na pokraji síl a neustále sa dopuje tabletkami. Peter má o ňu starosť. Keď sa od Martina dozvie, aké lieky Dáša berie, zostane šokovaný...


22. epizóda
Dorota po výpovedi v nemocnici začína nový život. Za pomoci babky Anny kompletne zmení imidž a zamestná sa v ordinácii u Martina. Nová Dorotina vizáž neunikne Igorovi. Lenže Dorota to robí kvôli niekomu inému. So svojimi citmi k Ivanovi sa však nedokáže zdôveriť Nine.

Karel naparí Karin tučnú pokutu za nedodržanie zmluvy. Karin v tomto smere počíta s Martinovou pomocou. Martin a Nina si užívajú vzájomnú lásku, no majú výčitky kvôli Karin. Martin Nine sľúbi, že odíde do Prahy a citlivo sa s ňou rozíde. Karin začína niečo tušiť a šalie...

Ingrid je prijatá do firmy. Slávo ju podozrieva, že ho podvádza s Tóthom, tak sa ju rozhodne sledovať. To, čo tým odhalí, ho však zabolí oveľa viac.

Sledujte v pondelok, 26. apríla, o 14.25, v televízii Doma!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na