Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 23. a 24. epizóda

26. 04 2021 16:40 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 23.  a 24. epizóda
Búrlivé víno: 23. a 24. epizóda Foto: TV Markíza

Buranovský fyzicky napadne Dorotu. Incident nezostane bez zranení. Karinina mama sa príde zoznámiť s Martinovou rodinou.

23. epizóda
Karinina mama Jolana sa na dcérin popud prišla zoznámiť s Martinovou rodinou. Zastihne Martina na odchode do Prahy. Martin je bezradný, nevie, čo má v danej situácii robiť. Odhodlá sa Jolane povedať, že sa práve chystal s jej dcérou rozísť?

Karin neváha a príde sa pochváliť Nine, že ju Martin oklamal. Do žiadnej Prahy neodcestoval, čas trávi doma spolu s jej matkou Jolanou. Nina nevie, komu má veriť.

Buranovský v návale zlosti fyzicky napadne Dorotu v novej práci. Do potýčky zasiahne Ivan, ktorý započul jej zúfalé výkriky. Lenže Buranovský presmeruje svoju zlosť aj na neho. Incident nezostane bez zranení...

Slávo konfrontuje Ingrid s výčitkou. Prizná, že ju sledoval a uvidel ju s Ivanom. Chce vedieť, čo spolu majú.


24. epizóda
Martin chce vedieť, ako je to v skutočnosti medzi Karin a Karlom. Karin všetko zapiera a tak Martin neváha kontaktovať priamo Karla. To, čo sa od neho dozvie, ho šokuje.

Rozíde sa s Karin pred očami jej mamy, ktorá sa pripája na Martinovu stranu. Nechce mať s dcérou už nič spoločné. Karin je na dne, no vo Vínnom sa nájde niekto, kto jej nečakane podáva pomocnú ruku.

Ivan sa zdôverí Dorote, že sa zamiloval do mladšej ženy. Dorota z jeho slov usúdi, že hovorí o nej a prizná sa k citom, ktoré k nemu roky prechováva. O to väčšmi ju zasiahne, keď zistí, že Ivan nemiluje ju, ale úplne inú ženu... Ingrid sa Ivanovi prizná, že kedysi chodila so Slávom.

Sledujte v utorok, 27. apríla, o 14.45, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na