Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 25. a 26. epizóda

27. 04 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 25. a 26. epizóda
Búrlivé víno: 25. a 26. epizóda Foto: TV Markíza

Martin s Ninou strávi noc, pristihnú ich rodičia. Ivan vyzná lásku Ingrid. Spoločný nepriateľ spojí Dorotu a Igora.

25. epizóda
Martin presvedčí Ninu, aby s ním zostala na noc. Nečakane sa však vrátia Martinovi rodičia a tí si celú situáciu vysvetlia ako Martinovu neveru a sú na zaľúbencov nepríjemní. Zdá sa, že Ivanov otec nebude jediný, kto má problém akceptovať ich vzťah.

Ivan vyzná lásku Ingrid, ktorá tento vzťah uvíta s nadšením. Nečakané problémy to však spôsobí Petrovi, ktorý zisťuje, že Ingrid Ivanom manipuluje a nenápadne prehlbuje konflikty vo firme. O otcovom novom vzťahu sa dozvedia aj jeho deti. Ako zareagujú na túto správu jeho dcéry? A čo Slávo?

S Inge má vo firme konflikty aj Igor, ktorý prekukne jej taktiku. Dorote pohľad na Ingrid po Ivanovom boku trhá srdce. Igor a Dorota majú spoločného nepriateľa a nachádzajú jeden v druhom nečakané porozumenie, ktoré nezostane len pri slovách...


26. epizóda
Slávo má pocit, že ho otec zradil, keď mu prebral Ingrid. Ivan sa chce so synom uzmieriť, no Slávo to odmieta. Domov sa už vrátiť nechce.

Dorotu mrzí, že sa vyspala s Igorom. Nine sa však zverí, že tá noc za to stála. Nina ju nepriamo povzbudzuje, aby dala vzťahu s Igorom šancu, Dorota to rázne odmieta.

Vo vinárstve zasadá dvojrodinná rada, Peter dáva hlasovať o predaji, ktorý by mohol firme pomôcť. Eva je pod tlakom. Vie, čo je správne pre firmu, no zároveň nechce sklamať otca.

Sledujte v stredu, 28. apríla, o 14.45, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na