Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 31. a 32. epizóda

30. 04 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 31. a 32. epizóda
Búrlivé víno: 31. a 32. epizóda Foto: TV Markíza

Nina má pocit, že rodina jej podráža nohy. Ak sa Peter nepreberie, podnik môže skončiť v krachu...

31. epizóda
Nina je šokovaná otcovým priznaním, že o krivej výpovedi vedel. Keď sa dozvie, že Mira o pomoc požiadala Eva, má pocit, že celá rodina jej namiesto pomoci podráža nohy. S falošnou výpoveďou odmieta mať čokoľvek spoločné.

Dáša sa od Martina dozvie pravdu o Petrovom zdravotnom stave. Rastie v nej zlosť na Ninu, chce ju dať na súd. Keď prezradí Viere meno záhadného svedka, pochopí, že svedectvo na polícii bolo falošné. Dotyčná osoba totiž Roznerovcov nenávidí. Martin sa dopočuje, že Nina marí vyšetrovanie. Komu bude veriť – rodine alebo svojej láske?

Igor zisťuje, že hrozno vo vinici je zrelé a musia ho čím skôr obrať. Lenže hlava podniku Peter je v bezvedomí a jediným šéfom vo vinárstve je momentálne Inge, ktorá oberačku zdržiava zámerne. Ak sa Peter čím skôr nepreberie, podnik môže pod jej vedením skončiť v krachu...


32. epizóda
Martin sa v Nine hlboko sklamal a nevie sa cez to preniesť. Ivan sa dozvedá o dcérinom vzťahu s Martinom. Nina viní otca, že jej pomáhaním na polícii zničil život. Ivan jej prisľúbi, že to dá do poriadku a falošného svedka stiahne. Miro ale toto riešenie odmieta a radí Ivanovi, aby Nine vybavil nejakú cestu do zahraničia, aby sa v tom nerýpala.

Jakub si vypočuje, že za všetko zlé, čo sa im stalo, môžu Dolinskí, aj za nehodu jeho otca. Odmieta sa ďalej stretávať s Laurou, lebo patrí do ich rodiny. Babka Anna je jeho postojom šokovaná, tuší, že nenávisť má naočkovanú od mamy.

Martin sa od Doroty dozvedá pravdu o tom, ako to bolo s Nininou krivou výpoveďou a falošným svedkom. Uvedomí si, že Ninu odsúdil neprávom, no možno je už neskoro.

Sledujte v pondelok, 3. mája, o 14.30, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na