Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 33. a 34. epizóda

03. 05 2021 16:35 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 33. a 34. epizóda
Búrlivé víno: 33. a 34. epizóda Foto: TV Markíza

Evu čaká prvé súdne pojednávanie s Robom. Dáša potrebuje Petrove svedectvo, chce stíhať Ninu.

33. epizóda
Martin vidí Ninu v Andrého spoločnosti a žiarli. André zavolá Ninu do ich viníc vo Francúzku, aby mu pomohla so šľachtením vína. Príjme tentokrát Nina jeho ponuku? Slávo dal do záložne šperky, ktoré mal po mame, len aby mohol zachrániť oberačku. Ingrid dúfa, že Ivan ho za tento čin zvozí, no Ivan zareaguje nečakane.

Zoli a Anna sa po dlhých rokoch stretli. Vysvitne, že toto ich stretnutie ani zďaleka nie je prvé. A možno ani posledné – obaja sa totiž rozhodli pomôcť svojim pravnúčatám, ktoré sa stali obeťami dlhoročných rodinných sporov.

Evu čaká prvé súdne pojednávanie s Robom. Cestou navštívi Petra v nemocnici, obom toto stretnutie urobí radosť. Ich spoločnú harmóniu však naruší Dáša. Tá má s Petrom úplne iné plány – potrebuje jeho svedectvo, aby mohla stíhať Ninu. Spomenie si konečne Peter na detaily nehody, aby mohol Ninu zachrániť pred súdnym sporom, ktorý proti nej Dáša mieni viesť?


34. epizóda
Nina vyčíta Martinovi, že jej neveril a nepodržal ju, keď ho potrebovala. Zdá sa, že Petrova nehoda otriasla ich vzťahom viac, ako si pripúšťali. Martin je frustrovaný z toho, ako dopadlo ich stretnutie, namieri si to do baru, kde sa nečakane objaví Karin.

Jakub by radšej ostal vo Vínnom, nechce sa vrátiť s mamou do Bruselu. Anna a Zoli chystajú svojím pravnúčatám prekvapenie a pod zámienkou ich vylákajú na prechádzku. Stretnutie však dopadne úplne inak, ako si všetci predstavovali.

Ingrid dohodla Ivanovi stretnutie s Tóthom ohľadom predaja podniku. Ivan však nečakane nastolí svoje podmienky, ktoré Tótha, ako aj Ingrid, nemilo prekvapia...

Sledujte v utoroko, 4. mája, o 14.45, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na