Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 35. a 36. epizóda

04. 05 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 35. a 36. epizóda
Búrlivé víno: 35. a 36. epizóda Foto: TV Markíza

Peter chce s Dášou začať odznova. Nina chce po odhalení Martinovej nevery odísť z Vínneho.

35. epizóda
Peter má plán, ako by si s Dášou mohli nájsť znova cestu k sebe a začať odznova. Mali by sa pokúsiť ešte o jedno dieťa a odsunúť vlastné kariéry bokom. Ako Dáša zareaguje na tento návrh?

Nina chce po odhalení nevery odísť z Vínneho a čo najskôr na Martina zabudnúť. Martin má po noci s Karin úplne okno, nič si nepamätá. Nanešťastie, Karin sa postarala o to, aby sa o ich aférke dozvedel celý podnik. Martin sa dopočuje, že Nina odchádza a premkne ho strach, že by sa už nemusela vrátiť. Čo ak je s ich vzťahom navždy koniec?

Tóth o polovicu podniku záujem nemá, chce ho kúpiť celý, Ivan však trvá na svojom. Podľa Ingrid je to nerozumné, no Ivan má záložný plán. Chce sa spojiť so Simonetovou rodinou a vinárstvo si ponechať. Inge teda musí Tótha presvedčiť o rýchlej kúpe polovice podniku, inak by mohol celý ich plán stroskotať.


36. epizóda
Karin požiada Dorotu, aby pred otcom nespomínala jej aférku s Martinom. Dorote je jasné, že Miro má s Karin pomer a neváha nazvať veci pravým menom. Mira vyslovená pravda vyprovokuje k agresívnej reakcii voči nevlastnej dcére. Lenže Dorota nie z tých, čo si také niečo nechajú trpieť. Ako to bude riešiť?

Nina mieni napadnuté bobule oberať ručne. Ivan však nechce riskovať, že by kvôli odrode Mária mohli prísť o celú úrodu, nariadi preto oberačku. Nina je v šoku, keď zistí, že otec nesplnil svoj sľub a oklamal ju.

Robo sa dozvie, že Lauru udrel Jakub. Vyčíta Eve, že jej povolila takých pochybných kamarátov. Eva sa Jakuba aj jeho rodiny zastane. Zmienka o Petrovi Roznerovi však v Robovi vzbudí nepríčetnú žiarlivosť.

Peter podpíše v nemocnici reverz, aby mohol byť doma so svojou rodinou. Netuší, že doma nie je všetko tak, ako si predstavoval. Jakub povie babke Viere, že videl, ako mama v Bruseli pobozkala kolegu. Viera priamo konfrontuje Dášu – má v Bruseli milenca?

Sledujte v stredu, 5. mája, o 14.50, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na