Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 37. a 38. epizóda

05. 05 2021 17:00 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 37. a 38. epizóda
Búrlivé víno: 37. a 38. epizóda Foto: TV Markíza

Dáša mení rozhodnutie – do Bruselu poletí už nasledujúci deň. Petrovi je to čudné, chce vedieť pravdu.

37. epizóda
Ivan uzavrel zmluvu s Tóthom. Eve je podozrivé, že developer Tóth chce zrazu podnikať vo vinárstve. Ivan však verí Inge a spolieha na ňu.

Igor je proti Nininmu plánu s oberaním bobúľ. Nina však zostala vo Vínnom len kvôli záchrane svojej odrody a tvrdohlavo na svojom pláne trvá. Pleseň sa však napriek jej veľkému úsiliu šíri ďalej...

Keď sa Martin dozvie, že Nina vo Vínnom zostala, vyhľadá ju, aby jej povedal ako veľmi mu na nej záleží. Netuší, aké stresy Nina práve zažíva práci. Bude vôbec ochotná ho vypočuť?

Dáša mení rozhodnutie – do Bruselu poletí už nasledujúci deň. Petrovi je čudné, že Dáša sa tak veľmi ponáhľa do Bruselu, chce vedieť, čo je za tým. Nájde Dáša odvahu priznať pravdu?

Robo podozrieva Evu z nevery, slovne ju atakuje. Eve sa podarí pred Robom ubrániť, no jeho hnev si odnesie niekto iný...


38. epizóda
André má pre Ninu úžasné správy - pleseň na viniči nie je zhubná. Je to cibéba – ušľachtilá pleseň. Hrozno musí zostať na viniči čo najdlhšie. Slávo vynaložil veľké úsilie, aby zohnal chlapov na zber. Lenže Ivan podporí Ninu a na jej pokyn oberačku zastavia.

Robo sa rozkrikuje u Roznerovcov, napáda celú rodinu. Eva príde situáciu zachrániť, ale utíšiť Roba nebude také ľahké. Pred všetkými Evu vyuráža, spacifikuje ho až Martinova päsť. Incident však nezostane bez následkov.

Martinovi sa ozve Alica, ktorá za ním pricestovala do Vínneho. Jej prvé kroky vedú do vinárstva, kde má Martin ambulanciu. Stretáva tam Ninu, ktorá jej ambulanciu pomôže nájsť. Nina je svedkom Alicinho telefonátu s Martinom, po ktorom im obom zamrzne úsmev na perách...

Sledujte vo štvrtok, 6. mája, o 14.50, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na